Historyczny moment na Oscarach. Wreszcie zaproszono na galę kogoś z rodziny Kardashianów. O dziwo to ani nie Kim, ani siostry Jenner…

Członkini klanu Kardashian na Oscarach

Członkini klanu Kardashian na Oscarach

Tego się nie spodziewaliśmy! Po raz pierwszy na gali wręczenia Oscarów pojawił się ktoś z rodziny Kardashianów. I nie była to Kim Kardashian!

W nocy z 27 na 28 marca rozdano Oscary. W tym roku powrócono do organizowania gali z rozmachem i częściowo zrezygnowano z ograniczeń sanitarnych. Uczestników wydarzenia nie obowiązywały specjalne limity. Nie musieli też nosić maseczek ochronnych przeciwko koronawirusowi. Luźna atmosfera sprzyjała kontrowersją!

Do historii gali przejdzie incydent z Willem Smithem. Aktor wielkiego formatu uderzył w twarz Chrisa Rocka, który naśmiewał się z jego żony, Jady Pinkett Smith. Ponadto obsypał go stekiem wulgaryzmów. Całą scenę zobaczycie poniżej. Will później przeprosił wszystkich zgromadzonych (poza samym Chrisem) za swoje zachowanie.

Przepraszam Akademię, przepraszam innych nominowanych (…). Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś mnie tu zaprosicie – powiedział.

Nie obyło się też bez innych sensacji. Jedną z nich było pojawienie się na scenie jednego z członków klanu Kardashianów. I nie chodzi o Kim Kardashian, ani siostry Jenner.

Kourtney Kardashian na Oscarach. Jak wyglądała?

Dość nieoczekiwanie zaproszenie na galę dostała Kourtney Kardashian. Piękność pojawiła się na niej w towarzystwie partnera, Travisa Barkera. Ona miała na sobie czarną kreację vintage według projektu Thierry’ego Muglera. Suknia z rozcięciem na dole doskonale podkreśliła jej kobiece kształty. Dopełnieniem jej looku były kolczyki i szpilki. Jej partner, Travis, wybrał na tę okazję okulary przeciwsłoneczne, garnitur i lakierki. Wszystkie elementy jego stroju były utrzymane w ciemnych barwach. Zdjęcia pary zobaczycie w galerii.

Kourtney i Travis nie kryli, że świetnie się bawią. Fotoreporterzy sfotografowali ich, gdy obdarzali się namiętnymi pocałunkami. Nic dziwnego, że humor im dopisywał – Kourtney jest pierwszą Kardashianką, która pojawiła się na gali. Jej siostry dotychczas gościły tylko na Vanity Fair Party, uważanej za najsłynniejsze afterparty po Oscarach.

W tym roku we wspomnianym przyjęciu uczestniczyła Kim Kardashian. Caitlyn Jenner pojawiła się z kolei na imprezie charytatywnej Eltona Johna.

Jak oceniacie Oscarową kreację Kourtney?


Kourtney Kardashian i Travis Barker. Oscary 2022

Kourtney Kardashian i Travis Barker. Oscary 2022

Kourtney Kardashian i Travis Barker. Oscary 2022

Kourtney Kardashian i Travis Barker. Oscary 2022

Kourtney Kardashian i Travis Barker. Oscary 2022

Kourtney Kardashian i Travis Barker. Oscary 2022

Komentarze

  • Gość pisze:

    Przynajmniej utarła nosa Kim i Khloe. Samym gadaniem że są bardziej interesujące od Kourt niewiele zwojowały. To nie one zosty zaproszone na Oscary . Ja tam jestem po stronie Kourt. Jest szczęśliwa i to okazuje

  • Gość pisze:

    ale brzydki facet…

  • Gość pisze:

    Zaprosili i chyba zrozumieli że to był błąd.Nie potrafi się zachować na takiej imprezie,jej siostry zresztą też.Wiecej nie powinni ich zapraszać.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×