Oscarowa impreza u Eltona Johna: Jayne Semour, Heidi Klum, Donatella Versace, Lady Gaga…

Impreza Oscarowa Elthona Johna

Impreza Oscarowa Elthona Johna

Plejada gwiazd pojawiła się na Oscarowej imprezie u Eltona Johna. Przedstawiamy najlepsze kreacje. Niestety zabrakło na niej samego gospodarza.

W nocy z 27 na 28 marca cały świat śledził 94. galę wręczenia Oscarów. Impreza odbyła się w budynku Dolby Theatre w Los Angeles. Podczas transmisji mogliśmy zobaczyć nie tylko momenty wręczenia statuetek, ale także występy artystyczne, a nawet fizyczny atak Willa Smitha na Chrisa Rocka, który oberwał za naśmiewanie się z Jady Pinkett Smith.

Już po gali rozdania Oscarów część gwiazd pojawiła się na imprezie charytatywnej Eltona Johna. Wydarzenie jest organizowane co roku. W tym poświęcono je uczczeniu 30-trzydziestolecia powstania fundacji Elton John AIDS Foundation. Niestety zabrakło na nim samego organizatora. Muzyk grał w tym czasie koncert w Lincoln w stanie Nebraska.

David i ja jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy świętować 30-lecie powstania fundacji. Szczególnie podziękowania kierujemy do Brandi Carlile i wielu innym wspaniałych gości wspierających nas podczas kolejnej niezapomnianej nocy w West Hollywood Park. Nasz sukces odzwierciedla pasję, zaangażowanie i hojność tych, którzy nas wspierają. Razem dokonujemy zmian i niesiemy światło i nadzieję ludziom żyjącym z HIV na całym świecie – Elton zwrócił się do gości w specjalnym oświadczeniu.

Uczestnicy imprezy będą mieli co świętować. Organizacja Eltona od samego początku działalności zdołała zebrać już ponad pół miliarda dolarów na rzecz osób żyjących z HIV/AIDS. Dodatkowe pieniądze uda się zebrać już podczas przyjęcia.

Oscarowa impreza Eltona Johna. Kto się pojawił?

Na imprezie pojawiło się kilkadziesiąt osób. Największą furorę zrobiło jednak tylko kilkoro z nich. Wśród nich można wymienić Davida Furnisha (męża Eltona) z dziećmi, Lady Gagę w pięknej, jasnej sukni, Demi Lovato w czarnej kreacji Balenciaga, Donatelle Versacę w czerwonej sukni własnego projektu, Heidi Klum w kreacji Elie Saab, Toma Kaulitza (prywatnie męża Heidi), Jayne Semour w sukni Halston, Caitlyn JennerEda Harrisa, Christinę Hendricks, Brandi Carile i Sharon Osbourne.

Kreacje wszystkich wymienionych sław zobaczycie w galerii pod tekstem.


David Furnish z synami

David Furnish z synami

Lady Gaga

Lady Gaga

Jane Seymour

Jane Seymour

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live klaty aż się wylewają jak w powerze ale co z tego jak wszyscy wybrali brunetke ale wiadomo lady kim nie ma tatuaźy na ry..ju a wiadomo źe wywiadówce raczej matka ojciec kiepscy do chwalenia sie geny 5 dzieci a potem co wpadnie ha ha zgada i vanila się nie obrazają więc nic tylko robic jak babcia i dziadek uczyli i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×