Wirtualna Polska

Oscarowa impreza u Eltona Johna: Jayne Semour, Heidi Klum, Donatella Versace, Lady Gaga…

Oscarowa impreza u Eltona Johna: Jayne Semour, Heidi Klum, Donatella Versace, Lady Gaga…

Impreza Oscarowa Elthona Johna

Plejada gwiazd pojawiła się na Oscarowej imprezie u Eltona Johna. Przedstawiamy najlepsze kreacje. Niestety zabrakło na niej samego gospodarza.

Wirtualna Polska

W nocy z 27 na 28 marca cały świat śledził 94. galę wręczenia Oscarów. Impreza odbyła się w budynku Dolby Theatre w Los Angeles. Podczas transmisji mogliśmy zobaczyć nie tylko momenty wręczenia statuetek, ale także występy artystyczne, a nawet fizyczny atak Willa Smitha na Chrisa Rocka, który oberwał za naśmiewanie się z Jady Pinkett Smith.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Już po gali rozdania Oscarów część gwiazd pojawiła się na imprezie charytatywnej Eltona Johna. Wydarzenie jest organizowane co roku. W tym poświęcono je uczczeniu 30-trzydziestolecia powstania fundacji Elton John AIDS Foundation. Niestety zabrakło na nim samego organizatora. Muzyk grał w tym czasie koncert w Lincoln w stanie Nebraska.

David i ja jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy świętować 30-lecie powstania fundacji. Szczególnie podziękowania kierujemy do Brandi Carlile i wielu innym wspaniałych gości wspierających nas podczas kolejnej niezapomnianej nocy w West Hollywood Park. Nasz sukces odzwierciedla pasję, zaangażowanie i hojność tych, którzy nas wspierają. Razem dokonujemy zmian i niesiemy światło i nadzieję ludziom żyjącym z HIV na całym świecie – Elton zwrócił się do gości w specjalnym oświadczeniu.

Uczestnicy imprezy będą mieli co świętować. Organizacja Eltona od samego początku działalności zdołała zebrać już ponad pół miliarda dolarów na rzecz osób żyjących z HIV/AIDS. Dodatkowe pieniądze uda się zebrać już podczas przyjęcia.

Oscarowa impreza Eltona Johna. Kto się pojawił?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Na imprezie pojawiło się kilkadziesiąt osób. Największą furorę zrobiło jednak tylko kilkoro z nich. Wśród nich można wymienić Davida Furnisha (męża Eltona) z dziećmi, Lady Gagę w pięknej, jasnej sukni, Demi Lovato w czarnej kreacji Balenciaga, Donatelle Versacę w czerwonej sukni własnego projektu, Heidi Klum w kreacji Elie Saab, Toma Kaulitza (prywatnie męża Heidi), Jayne Semour w sukni Halston, Caitlyn JennerEda Harrisa, Christinę Hendricks, Brandi Carile i Sharon Osbourne.

Kreacje wszystkich wymienionych sław zobaczycie w galerii pod tekstem.


David Furnish z synami

David Furnish z synami

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Lady Gaga

Lady Gaga

Jane Seymour

Jane Seymour

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live klaty aż się wylewają jak w powerze ale co z tego jak wszyscy wybrali brunetke ale wiadomo lady kim nie ma tatuaźy na ry..ju a wiadomo źe wywiadówce raczej matka ojciec kiepscy do chwalenia sie geny 5 dzieci a potem co wpadnie ha ha zgada i vanila się nie obrazają więc nic tylko robic jak babcia i dziadek uczyli i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×