Szukaj

Omenaa Mensah z nagim ciążowym brzuchem świętuje Dzień Matki! Swoim zdjęciem rozczuliła cały internet!

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah z okazji Dnia Matki pokazała swoje wspaniałe zdjęcie, na którym zaprezentowała nagi ciążowy brzuch oraz swoją śliczną córkę Vanessę. Po raz pierwszy pokazała tak osobiste zdjęcie z okresu drugiej ciąży.

26 maja wszystkie mamy obchodzą w Polsce swoje wielkie święto – Dzień Matki. Z tej okazji celebrytki i gwiazdy polskiego show-biznesu wklejają na swoje profile piękne zdjęcia ze swoimi dziećmi oraz matkami. Do ich grona dołączyła również atrakcyjna Omenaa Mensah. Prezenterka pogody ma dwoje dzieci: 17-letnią córkę Vanessę z poprzedniego związku oraz 2-letniego synka Vincenta, którego ojcem jest Rafał Brzoska, obecny mąż prezenterki.

Omenaa opublikowała na swoim profilu wzruszające zdjęcie, na którym pokazała swój nagi ciążowy brzuch. Pięknej mamie towarzyszy na fotce jej prawie dorosła córka, która czeka na narodziny swojego młodszego braciszka. Do tej czarującej fotki dumna mama dodała także rozczulający komentarz:

Matka to jedyna osoba na świecie, która pokochała swoje dzieci zanim je jeszcze poznała.
Kochana mamusiu z okazji Naszego Święta dziękuje ci, ze jestem na tym świecie i dziękuje Ci ze tez mogę wypełniać to najpiękniejsze zadanie – jakim jest bycie mama. Wszystkiego cudownego dla wszystkich mam i nie zapominajcie o dzisiejszych wyborach – napisała Omenaa.

Warto przypomnieć, że Dzień Matki w szczególny sposób przeżywa mama prezenterki, która 18 lat temu straciła swojego syna. Brat Omeny Asebi w wieku 17 lat trafił do więzienia za handel narkotykami. Odsiadując karę młody chłopak w 2001 popełnił samobójstwo. 26 maja te bolesne wspomnienia z pewnością powracają.

Jak wam się podoba zdjęcie gwiazdy TVN?

Zobacz: Małgorzata Socha bez makijażu urabia się po łokcie przed Wielkanocą. “W tle mama w akcji”

Zobacz: Małgorzata Socha i Anna Mucha zabawiły się luksusowym lodem! Takiej gorącej fotki dawno w sieci nie było!

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan cała na biało i seksowna Małgorzata Socha w czerni. Ich stylizacje były niemal identyczne!


Omenaa Mensah świętuje Dzień Matki

Omenaa Mensah świętuje Dzień Matki

Omenaa Mensah na Seszelach

Omenaa Mensah na Seszelach

Omenaa Mensah na Seszelach

Omenaa Mensah na Seszelach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×