Szukaj

Oliwia Bieniuk aktywnie korzysta z wolnego. Zamiast zostać w domu wybrała spacer i zrobiła sobie piękną sesję

Oliwia Bieniuk postanowiła skorzystać ze słonecznej pogody i, korzystając z wolnego czasu, wybrała się na spacer. Czy to rozsądne w czasie epidemii koronawirusa?
Oliwia Bieniuk na spacerze

Oliwia Bieniuk na spacerze

Oliwia Bieniuk nie jest zbyt aktywną użytkowniczką social mediów. Publikuje stosunkowo rzadko, a jej posty są bardzo wyczekiwane przez obserwujących. Tym razem córka Anny Przybylskiej pochwaliła się mini sesją ze spaceru. Czy to rozsądne opuszczać mieszkanie w dobie pandemii?

Oliwia Bieniuk na spacerze. Jak wyglądała?

Świat opanowała epidemia bardzo groźnego dla zdrowia i życia wirusa SARS-CoV-2. Władze wprowadzają specjalne dyrektywy, które mają na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się zarazy. Rząd zdecydował już o zamknięciu szkół, przedszkoli i żłobków, kin, teatrów i muzeów. Zamknięto granice. Odwołano imprezy masowe i zakazano zgromadzeń powyżej 50 osób. Gwiazdy propagują akcje #siedzewdomu pokazując w internecie, jak spędzają czas przymusowego odosobnienia.

Tymczasem Oliwia Bieniuk wybrała się na spacer. Czy to rozsądne? Mimo, że zalecane jest pozostanie w domu, to jednak spacery w miejscach, gdzie nie ma ludzi, nie są zakazane. Nastolatka zachowała się więc bardzo rozsądnie, choć i tak pewnie bezpieczniej byłoby nie wychodzić w ogóle. Jednak wiek ma swoje prawa, a pogoda zachęcała do aktywności.

Zdjęciami ze spaceru pochwaliła się na swoim Instagramie. Mini sesję skomentowała po hiszpańsku – piękna pogoda na spacer.

hermoso clima para pasear

View this post on Instagram

hermoso clima para pasear ????‍♀️

A post shared by ???????????????????????????? (@oliwia.bieniuk) on

Oliwia jak zwykle zachwyciła swoim wyglądem. W sztucznym futerku i w szaliku w panterkowy print prezentuje się bardzo elegancko. Pozuje z uśmiechem, a światło, które pada na jej twarz podkreśla błękit oczu i świeżą urodę nastolatki. Nic dziwnego, że internauci są zachwyceni. Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów. Oliwia wyrasta na piękna kobietę. Coraz bardziej przypomina też słynną mamę.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk z pompą świętuje 17. urodziny! Do sieci trafiło intymne nagranie z „jej miłością”. Z kim tak się przytula? 


Oliwia Bieniuk na spacerze

Oliwia Bieniuk na spacerze

Oliwia Bieniuk na spacerze

Oliwia Bieniuk na spacerze

Oliwia Bieniuk na spacerze

Oliwia Bieniuk na spacerze

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×