Szukaj

Oliwia Bieniuk na pięknej łodzi rozkoszuje się widokami. To się nazywa życie w luksusie

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk jeszcze nie skończyła 18 lat, a już może się pochwalić niezłym dorobkiem zawodowym. Nie prowadzi życia typowego dla nastolatki. Dzisiaj pokazała, jak się relaksuje. To prawdziwy luksus.

Oliwia Bieniuk ma już bardzo sprecyzowane plany na przyszłość. Powoli zapełnia swoje portfolio profesjonalnymi zdjęciami, a także dodaje doświadczenia do CV. Jest najstarszą córką słynnej aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. Nastolatka do złudzenia przypomina matkę, jej uroda jest doceniana przez fotografów. Nastolatka może pochwalić się już sporą liczbą sesji na swoim koncie.

Oliwia Bieniuk podczas przejażdżki łodzią

Dziewczyna uczęszcza także na lekcje aktorstwa, które jest jej kolejną pasją. Jednak na pierwszym miejscu postawiła ukończenie szkoły. Kontrakty i karierę pozostawia na czas po maturze. Znajduje jednak czas na udział w niewielkich kampaniach wybranych marek, a także robi domowe minisesje, którymi chwali się na Instagramie. Niedawno podzieliła się zdjęciem swojej figury w całej okazałości, nie pozostawiając złudzeń, że świetnie nadaje się na pracę w modelingu.

Oliwia nie prowadzi życia typowego dla nastolatki w jej wieku. Znajomi jej taty to celebryci, a jedną z największych przyjaciółek rodziny jest znana wszystkim Natalia Siwiec. Wakacje Bieniuk spędza w pięknych miejscach. Zimą szusuje po stokach najbardziej popularnych kurortów. Nic dziwnego, że także relaksuje się w raczej luksusowy sposób. Właśnie podzieliła się relacją z przejażdżki piękną łodzią.

Na Instastory widzimy, że towarzyszy jej dwóch mężczyzn. Oliwia rozkoszuje się pięknymi widokami – woda i błękitne niebo, przelatujące ptaki. Widać tylko fragment jej stopy z pomalowanymi na czerwono paznokciami. Dziewczyna filmuje przejażdżkę w milczeniu. To się nazywa relaks w luksusie.

 


Oliwia Bieniu - relaks na łodzi

Oliwia Bieniu - relaks na łodzi

Oliwia Bieniu - relaks na łodzi

Oliwia Bieniu - relaks na łodzi

Oliwia Bieniuk pokazała figurę

Oliwia Bieniuk pokazała figurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×