Olga Kalicka już wybrała datę ślubu. Kiedy powie „tak” swojemu ukochanemu?

Olga Kalicka - ślub. Kiedy weźmie?

Olga Kalicka - ślub. Kiedy weźmie?

Olga Kalicka szykuje się do ślubu. Aktorka w rozmowie z Twoim Imperium opowiedziała o swoich planach na nadchodzący czas.

Olga Kalicka na początku zeszłego roku została mamą. Aktorka powitała na świecie synka, Aleksego. Od momentu, w którym chłopczyk pojawił się na świecie, stara się łączyć karierę z wychowywaniem dziecka, co wychodzi jej doskonale.

Olga Kalicka — ślub. Na kiedy zaplanowała uroczystość?

W czym tkwi sekret jej sukcesu? Jak zdradziła w rozmowie z Twoim imperium, sporą rolę odgrywa planowanie. Dzięki niemu, potrafi się zajmować jednocześnie wieloma czynnościami:

Jak to wszystko godzę? Cóż, mówi mi: mistrzyni logistyki. Bywam w wielu miejscach naraz. Poza tym nawet na próbie w teatrze mogę sprawdzić, czy moje dziecko się najadało, czy się wyspało, czy było już na spacerze. Zaś w międzyczasie dopinam umowy, faktury i zatwierdzam projekty. Robię dużo rzeczy na raz i oczywiście pracuję po nocach.

Olga Kalicka z synkiem na spacerze

Olga Kalicka z synkiem na spacerze

Macierzyństwo i kariera to niejedyne wyzwania, których podejmie się gwiazda. Aktorka jest zaręczona z ojcem swojego dziecka, Cezarym Nowakiem. Zakochani znają się od lat, pierścionek, który otrzymała Olga, miał scementować łączące ich uczucie. Od kiedy informacje o zaręczynach obiegły media, wiele osób dopytuje o to, kiedy wyjdzie za mąż.

Okazuje się, że na razie Kalicka skupia się na teatrze. Ma jednak nadzieję, że po premierze sporo się zmieni i wtedy znajdzie czas na ślub.

Na razie zajęłam się premierą nowej sztuki w Teatrze Kwadrat. Ale mam nadzieję, że po premierze uda mi się znaleźć na to czas i weźmiemy ślub.

Trzymamy kciuki za realizację planów.

Zobacz także: Olga Kalicka i Marcin Mroczek tego samego dnia świętują urodziny swoich dzieci. Pokazali zdjęcia z przyjęć


Olga Kalicka – święta Bożego Narodzenia 2019

Olga Kalicka – święta Bożego Narodzenia 2019

Olga Kalicka z mamą i synkiem na spacerze

Olga Kalicka z mamą i synkiem na spacerze

Olga Kalicka i Cezary - pierwsze urodziny syna

Olga Kalicka i Cezary - pierwsze urodziny syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×