Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]
Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna...

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska,...

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem
Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i...

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze...

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam dużo za dużo”. Ile dokładnie?
Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam dużo za dużo”. Ile dokładnie?

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam...

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił...

Dziś środa, 24.10.2018

Aleksandra Szwed pierwszy raz pokazała swojego małego synka! To prawdziwy cukiereczek!

Ola Aleksandra Szwed instagramOla Szwed pokazała syna Borysa

Aleksandra Szwed jest obecna na ekranie od najmłodszych lat. Chyba każdy pamięta słynną Elizę z serialu Rodzina zastępcza, która była przyszywaną siostrą Zosi, czyli Misheel Jargalsaikhan. Po zejściu z planu produkcji, w 2009 roku Ola kontynuowała karierę aktorską pojawiając się epizodycznie w popularnych serialach i na deskach warszawskich teatrów, a także skupiła się na karierze muzycznej – 9 lat temu startowała nawet w eliminacjach do Eurowizji, w których zajęła drugie miejsce (wygrała Lidia Kopania).

Kilka lat temu Aleksandra związała się z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim, z którym ma syna. 16 stycznia 2015 roku na świat przyszedł Borys, a swoją radością Ola podzieliła się w mediach społecznościowych, w których opublikowała cudne zdjęcie zaokrąglonego brzuszka opatrzone bardzo intymnym wpisem:

Właśnie mija tydzień od kiedy po 9 miesiącach radosnego oczekiwania nadeszła ta wymarzona chwila – w moim życiu pojawił się wyjątkowy Mały – mój promyczek, słoneczko, mężczyzna mojego życia, który, jak na gentlmana przystało, zjawił się terminowo i to z punktualnością godną szwajcarskiego zegarka. Z radością informuję że obydwoje z Borysem czujemy się wspaniale 🙂 Chciałabym serdecznie podziękować Wam kochani i wszystkim tym, którzy przez ostatnie miesiące tak dobrze nam życzyli – za istny ocean serdeczności jaki od Was otrzymaliśmy i nadal otrzymujemy, za wszelkie wyrazy wsparcia, za troskę, za uśmiech – za to że byliście. W szczególności chciałabym podziękować tym, którzy wykazali się ogromną empatią – za poszanowanie prywatności mojej i moich najbliższych w tym jakże wyjątkowym czasie jakim jest ciąża.

Od tej chwili minęły już ponad trzy lata. Szwed, która nie jest zbyt wylewna w internecie, jeśli chodzi o życie prywatne, tym razem postanowiła umieścić nie tylko cudne zdjęcie małego Borysa, ale też podzielić się informacją, która zrobiła wrażenie nawet na jej najwierniejszych fanach. Okazuje się bowiem, że trzylatek przygotował dla sławnej mamy śniadanie!

Z pamiętniczka Matki Polki 2.0: To uczucie, kiedy twój syn – lat trzy i dni 5, w niedzielny poranek wygania cię z kuchni, bo „chce ci sam zrobić śniadanie”No jest duma level master. Po długich i trudnych negocjacjach (moja Latorośl to naprawdę twardy przeciwnik) stanęło na soku – Mamci łaskawie pozwolono usmażyć szakszukę. Macierzyństwo – chyba robię to dobrze. chyba…

Czy to oznacza, że w domu Oli rośnie godny następca Magdy Gessler? Przypomnijmy, że najpopularniejsza polska restauratorka w jednym z odcinków Kuchennych rewolucji zdradziła, że w wieku trzech lat przygotowała pierwszy posiłek:

Dałam tacie kanapkę ze smalcem i konfiturą z moreli. Zjadł – powiedziała Gessler w 15 odcinku, 8 sezonu swojego show.

Gratulujemy tak utalentowanego syna.

Ola Szwed w świetnej stylizacji wychodzi z TVP. Pokazała zabójcze nogi i dała lekcję stylu

Nagie zdjęcia Oli Szwed krążą w internecie. Gwiazda ostro odpowiada: „Gdy mój syn je zobaczy…”

Co tam mrozy! Ola Szwed nawet zimą nosi mini!Czy oglądałeś/aś serial „Rodzina zastępcza”?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×