Ola Kwaśniewska zdradziła swoją największą słabość. Zrobiła to w tak uroczy sposób, w jaki tylko ona potrafi

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska w najnowszym poście na Instagramie zdradziła, jaka ma słabość. Zrobiła w to w niezwykle uroczy sposób. Tylko ona tak potrafi.

Aleksandra Kwaśniewska już dawno została przez fanów okrzyknięta polską królową hasztagów. Bardzo rzadko jej zdjęcia posiadają tradycyjny opis, a wszystko, co chce przekazać, umieszcza w krótkich hasłach, które są niezwykle zabawne i trafiają w sedno.

Ola Kwaśniewska ma stałe grono wielbicieli jej hasztagowego talentu. Profil dziennikarki na Instagramie obserwuje już 220 tys. internautów, a liczba ta stale rośnie. Konto może nie zaskakuje ilością postów, ale za to jak już coś się pojawia, to odbija się szerokim echem. Właśnie pojawiło się wyznanie. Jaką słabość ma córka byłego prezydenta?

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, jaką ma słabość

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach poznali się w Radiu Zet. Dziennikarka wychodziła ze studia nagraniowego, muzyk czekał na audycję, w której miał opowiedzieć o piosenkach Andrzeja Zauchy. Mijali się na korytarzu.

Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy (płyt — przyp.red), które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. 12 lat temu nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny – że tak odmieni moje życie – powiedział w wywiadzie dla Plejady.

Później para spotkała się jeszcze na imprezie u wspólnych znajomych. Zaiskrzyło i niedawno Ola i Kuba świętowali 9. rocznicę ślubu. Obecnie, mimo nawału obowiązków, znaleźli chwilę na urlop. Wybrali Grecję, z której relacjonują wakacje. Najnowsze zdjęcie Aleksandry i wpis na Instagramie związane są z jej słabością. Okazuje się, że żona Badacha kocha jedzenie. Pyszności na talerzu zdradzają, że naprawdę lubi się podelektować przysmakami.

#jakbyktośpytał #tomójstosunekdojedzenia #pozostaje #namiętnąrelacjązmiłosną #bezepizodówodrzucenia – wyznała rozbrajająco w hasztagach.

Internauci jak zawsze są rozbawieni wpisem Oli. Jednak jakoś nie chcą dać się przekonać, bo uważają, że szczupła figura Kwaśniewskiej zaprzecza wyznaniu:

Jak to robic zeby figura zostala? – dopytuje się fanka.

Polecam luźne góry i spodnie na gumkę – zarekomendowała Aleksandra.

No i jak tu jej nie kochać za poczucie humoru i ogromny dystans?


Ola Kwaśniewska kocha jedzenie

Ola Kwaśniewska kocha jedzenie

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pokazali

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pokazali "dom"

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×