Szukaj

Córka Kasi Kowalskiej rozpoczęła rok z nagim biustem na wierzchu! Odważnie!

Kasia Kowalska Ola okładka Vivy!

Ola Kowalska pokazała nagi biust

Córka Kasi Kowalskiej zaprezentowała w sieci swoje kolejne kontrowersyjne foto. Tym razem młoda celebrytka pokazała się w bordowej ramonesce odsłaniającej jej nagi biust.

Ola Kowalska z impetem zdobywa internet. 21-letnia córka Kasi Kowalskiej, od dawna wkleja na swoim profilu kontrowersyjne fotki, dzięki którym pomału staje się królową Instagrama. Dorosła pociecha polskiej wokalistki uwielbia szalone stylizacje, zatem bardzo często poddaje się metamorfozom, prezentując internautom swoje nowe odsłony. Tym razem młoda celebrytka poszła o krok dalej i pokazała swój apetyczny nagi biust.

Ola pozuje w krótkich szortach, do których ubrała bordową ramoneskę całkowicie odsłaniającą jej biust. Do tej odsłony nastolatka ubrała ciemne okulary, które dodały jej metamorfozie sporej tajemniczości. Bez wątpienia jest to jedna z odważniejszych odsłon córki piosenkarki, która pretenduje do miana królowej transformacji instagramowej.

Noworoczny wizerunek Aleksandry rozpalił internautów do czerwoności, pod zdjęciem fani stylu dziewczyny wyrazili swój zachwyt w licznych komentarzach. Jesteśmy ciekawi co o tak odważnej odsłonie swojej córki myśli jej mama, Kasia Kowalska.

Z pewnością jest dumna z pięknej córki

Córka Kasi Kowalskiej ma swoje 5 minut w mediach! Właśnie uraczyła fanów widokiem swojego pięknego biustu!

To już fakt. Córka Kasi Kowalskiej jest gwiazdą! Właśnie zadebiutowała na okładce „Vivy!”

Ola Kowalska po raz pierwszy ze szczegółami opisała gorącą relację z partnerem. Najlepiej podsumowała go Kasia Kowalska


Czy Ola Kowalska zbyt wyzywająco się ubiera?

×