Szukaj

Odeta Moro ostrzygła się w domowych warunkach: „To nie fejk”. Efekt metamorfozy pokazała w sieci

Odeta Moro

Odeta Moro

Odeta Moro pochwaliła się w sieci nową fryzurą. Zdradziła także, kto ją ostrzygł i od czego odwraca uwagę skróconymi włosami.

Odeta Moro swoją karierę w mediach rozpoczęła w 2002 roku w telewizji VIVA Polska, dla której pracowała przez trzy lata. Potem przeszła do TV4, a w 2009 została twarzą Pytania na śniadanie w TVP. Zyskała popularność i uznanie wielu Polaków.

Odeta była przez wiele lat w związku z dziennikarzem Michałem Figurskim. Doczekali się wspólnej córki – Soni. Obecnie Moro jest partnerką Konrada Komornickiego, z którym ma syna Lwa. Dziennikarka co jakiś czas udostępnia w sieci zdjęcia, na których pokazuje dzieci lub swoją codzienność.

Jak wygląda Odeta Moro w nowej fryzurze? Kto ją ostrzygł?

Już jakiś czas temu Odeta Moro pokazała się w skróconych włosach, ale teraz jeszcze bardziej zmieniła ich długość. Jak wyjaśniła w poście na Instagramie, metamorfozą zajęła się jej córka, Sonia. Trzeba przyznać, że do zadania przygotowała się profesjonalnie, a efekt jest świetny, o czym nie mają wątpliwości internauci, którzy komentowali zdjęcie, a także komplementowali dziennikarkę i jej zdolna latorośl.

Nowy włos!!!!! Tylko od razu się wytłumaczę, żeby nie było zbędnych pytań! Wszystko „by córka”. Nie byłam nielegalnie u fryzjera!!!! @dawid_krynicki potwierdź prosze!!!! Odważne? Owszem! Ale Sonia przygotowała się do tego fachowo! Taka nowa ja! Jak oceniacie? Teraz pora na kolor ale nie ukrywam tego się boje…. a jak Wasze włosy? ….. mam nadzieje, że już niedługo salony staną przed nami otworem….. #hair #haircut #kwarantannahaircut #blond – napisała.

Na kolejnej fotografii Odeta Moro dowcipnie opisała swój stan tuż po świętach wielkanocnych, gdzie stwierdziła, że nową fryzurą odwraca uwagę od nadprogramowych kilogramów, które przybyły…i że musi uzupełnić pustą lodówkę.

To nie fejk! Tak….. mam nową fryzurę! Mam też po świętach awersję do wagi, więc mówiąc o nowych włosach odwracam uwagę od wciągniętego brzucha…. kto zna to uczucie? Pozdrowienia z pracy kochani… w dzisiejszych czasach to luksus, więc podkreślam bo doceniam…. a popołudnie? Spędzę w kolejce, bo po świętach lodówka pusta;) #nowe #nowewosy #newhair #newhaircut

Zmianę i szczerość docenili obserwujący dziennikarkę na Instagramie. Pojawiło się sporo komplementów. Internauci nie zapomnieli także o autorce nowej fryzury Odety Moro.

  • Świetna zmiana!
  • Super looke.
  • Zdolna ta domowa fryzjerka!
  • Dobra fryzura – piszą.


Odeta Moro w nowej fryzurze

Odeta Moro w nowej fryzurze

Odeta Moro w nowej fryzurze

Odeta Moro w nowej fryzurze

Odeta Moro skróciła włosy

Odeta Moro skróciła włosy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×