Szukaj

Nicki Minaj urodziła? Fani nabrali podejrzeń po tym, co znaleźli w sieci

Nicki Minaj urodziła

Nicki Minaj urodziła

Chociaż Nicki Minaj ogłosiła ciążę dopiero 20 lipca, komentarz jej mamy postawił fanów w stan wysokiej gotowości. Czy gwiazda już urodziła?

Nicki Minaj jest obecnie najlepiej zarabiającą żeńską raperką. Znajduje się na szczycie listy Hip Hop Cash Kings magazynu Forbes. Znana jest ze swojego kontrowersyjnego wizerunku. Ilość skandali z nią związanych jest naprawdę imponująca.

Przykładem może być sytuacja, kiedy w 2018 roku podczas imprezy Harper’s Bazaar wdała się w awanturę z inną raperką Cardi B., która okładała ją swoim butem. Nicki zawsze występuje bardzo skąpo ubrana, stylizacjami podkreślając swoją zmysłową figurę. Bardzo często używa kolorowych peruk. Jednak mimo swojej oryginalności jest gwiazdą bardzo popularną na całym świecie. Przez fanów nazywana jest królową rapu.

W październiku 2019 roku wyszła za mąż, za Kennetha Petty’ego, który podobnie jak i ona, jest barwną postacią. Producent i raper, dwukrotnie został skazany na karę więzienia. Najpierw, w 1995 roku, za próbę gwałtu na 16-latce. 9 lat później trafił do więzienia za śmiertelne postrzelenie mężczyzny. Został zwolniony warunkowo w 2013 roku. To u jego boku Nicki postanowiła spędzić resztę życia i założyć rodzinę.

Nie dawno na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym chwali się imponującym już ciążowym brzuszkiem. Pozuje w bikini, ekscentrycznych butach i jaskrawożółtej peruce, oznajmiając światu, że będzie mamą.

Czy Nicki Minaj już urodziła?

Nicki Minaj była widziana publicznie z brzuszkiem dopiero pierwszy, kiedy ujawniła ciążę 20 lipca. W cudownych glamowych ujęciach jej nagiego brzucha wyglądała pięknie. 37-letnia gwiazda nigdy nie ujawniła, kiedy urodzi się jej pierwsze dziecko, a teraz, dzięki serdecznemu komentarzowi jej matki – Carol Maraj, fani uważają, że już urodziła.

Carol nazwała swoją córkę jej prawdziwym imieniem Onika w poście na Instagramie z 16 września i podziękowała fotografowi Davidowi LaChapelle za wspaniały portret Nicki, pokazujący jej ciążowy brzuch w wyciętej białej sukni:

Czy jest za późno, aby opublikować #WCW? Dziękuję @david_lachapelle za uchwycenie mojego serca. Onika zawsze była tak opiekuńcza, kochająca, odważna, piękna, bogobojna i bezinteresowna… macierzyństwo już tobie słuzy, bo wyglądasz pięknie! – napisała.

Ostatnie zdanie doprowadziło fanów Nicki do szału, ponieważ Carol sprawiła, że ​​brzmiało to tak, jakby Nicki była już mamą.

  • Czy ona już urodziła?
  • Jak to jest być babcią?
  • O, już maluch jest na świecie? – zaczęli dopytywać internauci.

Inni fani zauważyli, że Nicki była nieczęsto obecna w mediach społecznościowych, odkąd pojawiły się wieści o ciąży. Po zdjęciach, które zamieściła 20 lipca, udostępniła garść postów z fotografiami twarzy około 30 lipca, aby promować singiel A $ AP Ferga „Move Ya Hips”, w którym wystąpił raper Anaconda.

Mam nadzieję, że dobrze sobie radzi, ostatnio była poza mediami społecznościowymi – napisał zmartwiony fan.

Nicki wydawała się być w drugim trymestrze na zdjęciach z postu ogłaszającego ciążę, ale nie jest jasne, kiedy zostały zrobione. Ponieważ większość Stanów Zjednoczonych została poddana kwarantannie w marcu, mogła być w ciąży znacznie dłużej, niż wiedzą fani. Nicki zasugerowała swój stan odmienny w maju podczas internetowych pytań i odpowiedzi fanów, gdzie wspomniała o zachciankach żywieniowych, które miała podczas blokady. Zaciekawiony fan zapytał Nicki wtedy, czy mogłaby opublikować zdjęcie z brzuszkiem, a ona, co zaskakujące, odpowiedziała:

Tak za kilka miesięcy. Świat nie jest jeszcze gotowy.

Rzeczywiście, kilka miesięcy później Nicki opublikowała zdjęcia z sesji ciążowej. Teraz pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie ewentualnych narodzin.


NIcki Minaj w ciąży

NIcki Minaj w ciąży

Nicki Minaj - MET Gala 2019

Nicki Minaj - MET Gala 2019

Nicki Minaj w kreacji Versace - Grammy 2012, najgłośniejsze stylizacje wszech czasów

Nicki Minaj w kreacji Versace - Grammy 2012, najgłośniejsze stylizacje wszech czasów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×