Szukaj

Natalia Siwiec chwali się figurą w boskim bikini. Tak szczuplutka nie była nawet przed ciążą!

Natalia Siwiec w bikini

Szczuplutka Natalia Siwiec chwali się ciałem w bikini

Natalia Siwiec pokazała zdjęcie w bardzo skąpym bikini. Modelka chwali się szczupłym ciałem na plaży w Meksyku. Tak szczupła nie była nawet przed ciążą. Zobaczcie zdjęcie!

Podczas gdy połowa polskiego show-biznesu zdecydowała się wyjechać na zimowe wakacje do Dubaju – można tam spotkać między innymi Annę LewandowskąMarinę Łuczenko czy Maję Bohosiewicz – Natalia Siwiec postanowiła zabrać swoją rodzinę do Meksyku. Nie jest to pierwszy raz w ciągu ostatnich miesięcy i wygląda na to, że gwiazda na meksykańskich plażach czuje się jak ryba w wodzie. Na jej Instagramie można znaleźć szereg pięknych zdjęć z egzotycznych miejsc, ale największe wrażenie na fanach zrobiła najnowsza fotografia. Siwiec pochwaliła się zdjęciem w bikini i wywołała falę zachwytu.

Natalia zawsze cieszyła się doskonałą, proporcjonalną sylwetką. Nogi do samego nieba, wcięcie w talii, pełny biust i płaski brzuch były obiektem zazdrości wielu Internautek, ale obecnie Siwiec przechodzi samą siebie. Jej zdjęcie w skąpym bikini zostało wręcz zalane komplementami, a najczęściej powtarzanym w komentarzach stwierdzeniem jest: „ale jesteś szczupła!”. Nie da się ukryć, jakiej sylwetki Natalia nie miała nawet przed ciążą – obecnie wygląda jak bogini i trudno oderwać od niej wzrok.

Jak myślicie, jaki jest jej sekret? Świetne geny, dobra dieta?

Cokolwiek by to nie było, wygląda nieziemsko!

Sylwestrowy strój Natalii Siwiec zapiera dach! Przebiła wszystkich, nawet Anię Lewandowską!

Rozpalona Natalia Siwiec Nowy Rok przywita półnago daleko od polskich mrozów! Zobaczcie jak się przygotowała na Sylwestra!

Małgorzata Rozenek w święta zakasowała swoją drugą stylizacją nawet Natalię Siwiec! Bardzo odważny wybór!


Natalia Siwiec w bikini na plaży w Meksyku

Natalia Siwiec w bikini na plaży w Meksyku

Natalia Siwiec i Kasia Wołejnio – Sylwester 2018

Natalia Siwiec i Kasia Wołejnio – Sylwester 2018

Natalia Siwiec z mężem – Sylwester 2018

Natalia Siwiec z mężem – Sylwester 2018

×