Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Natalia Siwiec triumfuje! Bez ceregieli pokazała brzuch z blizną po porodzie! Tym zdjęciem wbiła fanów w fotel

Natalia Siwiec brzuch po cesarce


Natalia Siwiec pokazała bliznę po ciąży

Wokół ciąży Natalii Siwiec urosło sporo sprzecznych historii, podejrzeń i niezbyt sympatycznych plotek. Gwiazda, która oczekując na dziecko starała się skrywać brzuszek i trzymać z daleka od prasy, swoją pogonią za prywatnością wzbudziła w fanach podejrzenia. Sporo osób zarzucało jej, że tak naprawdę nigdy nie była w ciąży, dziecko urodziła surogatka lub zostało adoptowane, a Natalia wszystkich okłamuje.

Gwiazda próbowała dementować te plotki, lecz jej perfekcyjna figura i nadludzki metabolizm, który pozwolił na powrót do sylwetki sprzed ciąży w ekspresowym tempie nie działały na korzyść będącej w defensywie Siwiec. Zamieszanie wreszcie ucichło, ale jedno ze zdjęć z rajskich wakacji, którym Natalia pochwaliła się na Instagramie znów wywołało burzę. Tym razem wielbicielki seksownej polskiej modelki stanęły za nią murem.

Natalia pokazała zdjęcie, na którym w kusym bikini trzyma w ramionach małą Mię. Basen, słońce, szczęśliwa rodzina,olśniewająca figura młodej mamy, piękny obrazek. To zdjęcie było jak płachta na byka dla miłośników teorii, że Siwiec nigdy nie nosiła pod sercem dziecka, ale nim zdążyli dobrze się rozkręcić zatriumfowała… ciążowa blizna! Wypatrzona przez fanki Natalii, ostatecznie odparła plecione przez Internautów głupoty o fikcyjnej ciąży:

  • Piękna, szczęśliwa mama, blizna zamyka wszystkim hejterom buzię. Udanych pierwszych wakacji
  • Poczytaj coś na temat tego, jak zmienia się ciało kobiety po ciąży. To normalny znak na brzuchu…
  • To teraz Natalia chyba już nikt nie będzie miał wątpliwości na temat ciąży, jeden szczególny znak na brzuchu pokazuje wszystko!

Chodzi oczywiście o ciemny, pionowy „rozstęp” biegnący przez brzuch Natalii, który jest naturalnym śladem po ciążowym brzuszku i z czasem zanika.

Uda jej się na dobre zamknąć usta złośliwym Internautom?

Seksowna Julia Jaroszewska z „Projekt Lady” zmieniła się nie do poznania! Ma talię osy i coraz bardziej przypomina Natalię Siwiec!

Nawet Klara Lewandowska nie ma tak uroczego ubranka jak córka Natalii Siwiec! Nic, tylko schrupać!

Natalia Siwiec pokazała bajeczne zdjęcia z luksusowych wakacji z mężem i córką! Tak pięknej sesji nie miała nawet w „Vivie!”

Czy Mariusz Raduszewski – mąż Natalii Siwiec – jest przystojny?Komentarzy: 4


Gość | 12 lutego 2018, 13:08

pionowa kreseczka jest jeszcze dawno przed ciaza


Gość | 9 lutego 2018, 09:00

Oczywiście,ze to nie blizna po cesarce,mam pionową bliznę,ona nigdy nie zniknie.Po takim cięciu jest kategoryczny zakaz ćwiczeń mięśni brzucha przez kilka tygodni….


Eloonka | 15 stycznia 2018, 23:26

To nie blizna, tylko tzw linea nigra czyli ciemniejsza kreska na skorze, ktora powstaje na skutek działania hormonow przed porodem. Blizna po cięciu jest pozioma aktualnie (dawniej po cc byla pionowa blizna!)
Nie szukajcie sensacji tam, gdzie jej nie ma!


Felka86 | 12 stycznia 2018, 18:41

Ja tu nie widzę żadnej blizny, a pręgę, którą ma każda kobieta, która urodzi. Fakt, samym tym zamknęła jadaczki hejterom. Fajnie wygląda, szybko wróciła do formy, ale po samym brzuchu widać, że wcześniejsze zdjęcia po urodzeniu były przerabiane. Ja np nie wyglądałam tak fajnie jak ona po porodzie, iqgreen ratowało mi figurę (i uratowało), dlatego zawsze miałam nutkę zazdrości dla tych, po których nie widać kg po ciąży.


Dodaj komentarz
×