Natalia Siwiec zamieściła wstrząsający wpis na temat Jarosława B. „Co się z wami ludzie dzieje!?”

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec na Instagramie skomentowała doniesienia na temat Jarosława B. i oskarżeń o przestępstwo na tle seksualnym, które wytoczono przeciwko byłemu piłkarzowi. Zdenerwowana modelka nie kryła emocji i wystosowała do fanów bardzo ostry wpis.

Natalia Siwiec nie wytrzymała i kolejny raz odniosła się do kontrowersyjnej sprawy Jarosława B. która podzieliła polskie społeczeństwo. Piłkarzowi, który jest przykładnym ojcem, udziela się charytatywnie i aktywnie wspiera kampanie społeczne, zarzucono brutalną napaść na tle seksualnym. Partner zmarłej Anny Przybylskiej został aresztowany, a informacja, która trafiła do mediów, zszokowała zarówno fanów jak i gwiazdy. Wszyscy, którzy znają sportowca prywatnie, przecierali oczy ze zdumienia.

Natalia, która przyjaźni się z Jarosławem od lat, udostępniła na swoim Instagramie ostry wpis, w którym piętnuje ludzi wierzących w bezpodstawne i niepotwierdzone oskarżenia, zaznaczając również, że nie wierzy, że mogło dojść do czegoś takiego:

Doniesienia z ostatnich dni to dla mnie jakieś chory absurd. Jarosław Bieniuk to jeden z moich najlepszych przyjaciół, właściwie rodzina. Człowiek którego znam od lat z naprawdę przeróżnych życiowych sytuacji. Nie ma takiej możliwości, bym nagle uwierzyła, że zmienił się o 180 stopni i odpowiadał za przestępstwa seksualne! Nie ma takiej opcji. Nie staje murem za bliskim człowiekiem bo tak należy – NIE!!!!!! Jestem ostatnią osobą na tej planecie, która broniłaby faceta w takiej sytuacji. Stoję i zawsze będę stała murem za kobietami!!!!!! Powinny bronić swojego dobrego imienia, ale tylko wtedy, gdy to co mówią jest prawdą. Nigdy z innych powodów, a tym bardziej materialnych. Znając kulisy tej sprawy i samego Jarka jestem pewna, że nie ma najmniejszej szansy, by zrobił on cokolwiek kobiecie, która by tego nie chciała!!!! Gdyby istniał choć procent szansy, że zarzucany mu czyn jest prawdziwy, nie miałabym nic do powiedzenia! Obiektywizm i szczerość (także wobec bliskich osób) to jedna z tych moich cech, które są równie brutalne, co wartościowe. Mam nadzieję, że sytuacja niebawem się wyjaśni i Jarek wróci do dzieciaków. Dobre imię i tak ma już zszargane. 
CO SIĘ Z WAMI LUDZIE DZIEJE? DLACZEGO ROBICIE INNYM TAKIE RZECZY?

Gwiazda zablokowała możliwość komentowania swojego wpisu prawdopodobnie po to, by oszczędzić sobie nerwów związanych z nieprzyjemnymi komentarzami internetowych trolli. Nie zmienia to jednak faktu, że jej wpis w ciągu kilkunastu minut polubiły tysiące osób.

Co sądzicie o tej sprawie?

View this post on Instagram

Doniesienia z ostatnich dni to dla mnie jakieś chory absurd. Jarosław Bieniuk to jeden z moich najlepszych przyjaciół, właściwie rodzina. Człowiek którego znam od lat z naprawdę przeróżnych życiowych sytuacji. Nie ma takiej możliwości, bym nagle uwierzyła, że zmienił się o 180 stopni i odpowiadał za przestępstwa seksualne! Nie ma takiej opcji. Nie staje murem za bliskim człowiekiem bo tak należy – NIE!!!!!! Jestem ostatnią osobą na tej planecie, która broniłaby faceta w takiej sytuacji. Stoję i zawsze będę stała murem za kobietami!!!!!! Powinny bronić swojego dobrego imienia, ale tylko wtedy, gdy to co mówią jest prawdą. Nigdy z innych powodów, a tym bardziej materialnych. Znając kulisy tej sprawy i samego Jarka jestem pewna, że nie ma najmniejszej szansy, by zrobił on cokolwiek kobiecie, która by tego nie chciała!!!! Gdyby istniał choć procent szansy, że zarzucany mu czyn jest prawdziwy, nie miałabym nic do powiedzenia! Obiektywizm i szczerość (także wobec bliskich osób) to jedna z tych moich cech, które są równie brutalne, co wartościowe. Mam nadzieję, że sytuacja niebawem się wyjaśni i Jarek wróci do dzieciaków. Dobre imię i tak ma już zszargane. CO SIĘ Z WAMI LUDZIE DZIEJE? DLACZEGO ROBICIE INNYM TAKIE RZECZY?

A post shared by N????tH (@nataliasiwiec.official) on

Zobacz: Rzekoma ofiara Jarosława B. jest w ciężkim stanie? Prawnik utrzymuje: “Fatalny, nie do opisania”

Zobacz: Jest oficjalny komentarz pełnomocnika Jarosława B.! Jak komentuje oskarżenia?

Zobacz: Natalia Siwiec skomentowała zatrzymanie Jarosława B. Padły mocne słowa!


Jarosław B. został aresztowany w Sopocie

Jarosław B. został aresztowany w Sopocie

Jarosław B. zatrzymany

Jarosław B. zatrzymany

Jaki zarzut usłyszał Jarosław B.?

Jaki zarzut usłyszał Jarosław B.?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×