Natalia Kukulska pokazała nową fryzurę. Zgryźliwa internautka przesadziła z krytyką. Jest riposta gwiazdy

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska dostała w prywatnej wiadomości złośliwy komentarz pod swoim adresem. Postanowiła na niego odpowiedzieć na forum. Nie obyło się bez reakcji kilku gwiazd.

Natalia Kukulska ze sceną związana jest od najmłodszych lat. Była jedną z pierwszych gwiazd dziecięcych w Polsce, która dorastała na oczach milionów. Mimo długiego stażu w show-biznesie, ogromnej popularności i znanego nazwiska jej wizerunek jest bez skazy. Na próżno szukać skandali z udziałem jednej z najpiękniejszych wokalistek w kraju.

Przez lata Natalia zmieniła się jak kameleon. Jako dziewczynka nosiła kucyka i charakterystyczne, czerwone okulary. Gdy dorosła i zmieniła repertuar na dojrzały, zapuściła włosy. Z każdą kolejną płytą jej fryzura ulegała zmianie. Od 2017 roku, czyli od czasu wydania płyty Halo tu Ziemia, artystka jest wierna grzywce i krótkim, pofalowanym włosom.

Natalia Kukulska odpowiada hejterce na złośliwy komentarz

Fryzura Natalii stała się inspiracją dla wielu kobiet. Chociaż internautki nie szczędzą komplementów pod adresem piosenkarki, często zachwycając się jej wizerunkiem, są również tacy, którym nie do końca odpowiada jej wygląd. Kukulska udostępniła screeny skrajnie różnych wiadomości od swoich odbiorców. Jedna z nich była pełna złośliwości:

Zapuść, bo tragedia – napisała internautka w odpowiedzi na relację gwiazdy z salonu fryzjerskiego.

Dla kontrastu na kolejnym screenie możemy przeczytać pochwałę:

Jutro idę do fryzjera po taką fryzurę.

Natalia postanowiła odnieść się do obu komentarzy:

Dwie opinie. No i co mam biedna zrobić? Może z jednej strony sieknę kłaka i podzielę publiczność na partie i strony sali… Ps. Swoją drogą uwielbiam tę bezpośredniość społeczeństwa jak z pierwszego komentarza.

Na wpis Kukulskiej odpowiedziało wielu fanów i zaprzyjaźnionych gwiazd, które nie raz były obiektem hejtu. Znani przyjaciele postanowili dodać nieco otuchy wokalistce:

  • Maffashion: Haha! Klasyk!
  • Anna Zejdler: Natalko, jak śpiewał Wojciech Młynarski: „Róbmy swoje…”
  • Adam Sztaba: Jesteś własnością ludożerki. Serdecznie gratuluję.

Piosenkarka po raz kolejny udowodniła, że ma ogromny dystans do siebie i sporo cierpliwości do uszczypliwości ze strony anonimowych osób.


Natalia Kukulska skrytykowana za nową fryzurę

Natalia Kukulska skrytykowana za nową fryzurę

Natalia Kukulska pochwalona za nową fryzurę

Natalia Kukulska pochwalona za nową fryzurę

Nowa fryzura Natalii Kukulskiej

Nowa fryzura Natalii Kukulskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×