Natalia Kukulska zorganizowała huczne Halloween. Wśród gości: Dorota Szelągowska, Aleksandra Kwaśniewska i córka gwiazdy

Natalia Kukulska Halloween 2021

Natalia Kukulska Halloween 2021

Natalia Kukulska z okazji Halloween zorganizowała bardzo huczną domówkę. Na imprezie wokalistki nie zabrakło innych gwiazd i bardzo upiornych stylizacji. Zobaczcie zdjęcia. 

Halloween to święto, które cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Polacy szybko ulegli modzie na przebieranki i organizowane w tym dniu huczne zabawy. Od kilku dni social media zalewają więc zdjęcia, na których możemy podpatrzeć, jak bawili się rodacy, a zwłaszcza gwiazdy show-biznesu, które nie ukrywają, że moda na upiorne imprezy stała im się bliska. Jak każdego roku na wyżyny kreatywności wspięli się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy razem z synami przebrali się za rodzinę Adamsów.

Nie zawiodła również Maffashion, która na ten jeden wieczór przebrała się za rapera-Matę. Była w tym tak doskonała, ze naprawdę momentami trudno było ją odróżnić od oryginału. Modzie na Halloween ulegli także Aleksandra Kwaśniewska z mężem, którzy jak się okazuje, doskonale bawili się na imprezie u Natalii Kukulskiej.

Natalia Kukulska pokazała zdjęcia z imprezy Halloween

W ostatnich latach huczne imprezy na Halloween już nikogo nie dziwią. Na takich prywatkach obowiązuje kilka zasad. Dom koniecznie musi być przystrojony w dynie, które są symbolem tego święta, a mile widziane są także inne straszne gadżety. Idealny nastrój zawdzięczamy między innymi pajęczynom, czarnym kotom, czy szkieletom.

Prywatkę na Halloween w swoim domu organizuje od kilku lat także Natalia Kukulska. Tak było i tym razem. Gwiazda dopiero kilka godzin temu pochwaliła się zdjęciami z kostiumowego przyjęcia. Oczywiście wszyscy jej goście zadbali o odpowiednie stroje i charakteryzację.

Już po północy… mogę wrócić więc do minionej strasznej nocy. Kreatywność na Halloween 2021 ma się całkiem… strasznie! to tylko ułamek możliwości gości! – napisała w sieci.

Wśród gości na domówce u Natalii bawili się między innymi: Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, Dorota Szelągowska, Dorota Miśkiewicz i Małgorzata Potocka. Jak widać żadnemu z gości zaproszonych przez wokalistkę, nie zabrakło kreatywności i wszyscy postarali się o niepowtarzalne stroje. Gospodarze imprezy również dali dobry przykład i sami wyglądali upiornie. Na fotografiach pojawia się również starsza córka piosenkarki – Ania, która także zaszalała ze stylizacją.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Natalia Kukulska - impreza Halloween 2021

Natalia Kukulska - impreza Halloween 2021

Natalia Kukulska - impreza Halloween 2021

Natalia Kukulska - impreza Halloween 2021

Natalia Kukulska - impreza Halloween 2021

Natalia Kukulska - impreza Halloween 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Chochoły!!!

 • Gość pisze:

  Przykro widziec taki obraz Natali…szczyt glupoty..dokad ona podaza?Mam nadzieje, że jeszcze Bog da jej szansę na opamiętanie i nie przyniesie wstyd rodzinie (tej u góry)..

 • GośćBEA pisze:

  Jak ktoś nie ma za grosz dystansu do życia to z byle czego zrobi diabła lub grzech.

  • Gośćiwo pisze:

   Szatan istnieje a to jest jego święto kto obchodzi to maskaradę czci Szatana a on kiedyś przyjdzie po swoją zapłate i już niebedzie tak wesoło

 • Gość pisze:

  Ciemnogród

 • Anonim pisze:

  Ja pitole ludziska ogarnijcie się . Można obchodzić Halovvin świetnie się bawić a rano 1 listopada wstać i iść na cmentarz do bliskich. Super ze maja takie poczucie humoru bo żyjąc w takim kraju w którym wszystko jest be to co maja zamknąć się w sobie i nic nie robić . nie udzielać się . Bo co bo tak sobie rzycza rządzący w Polsce.Super podejście pani Natalio do takiego święta . Życzę wszystkiego dobrego i więcej takich imprez..Ja mieszkam w Kopenhadze i u Nas w takie święto dzieci jak i dorośli się doskonale bawią.

 • Gość ania pisze:

  Teraz wiem dlaczego Natalia nie lubi 1 listopada bo woli świętować Halloween zenada

 • Gość pisze:

  Teraz wiem dlaczego Natalia nie lubi 1 listopada bo woli świętować Halloween zenada

 • Gość pisze:

  Przykre jak ludzie podążają w stronę zła kogo wy celebrujecie kogo czcicie i co najgorsze

 • Barbara pisze:

  Pani Nayalio, brakuje słów. Jestem wierną fanką Pani Mamy. Zawsze trzymałam za Panią kciuki i dobrze życzyłam. Jest mi bardzo przykro i smutno kiedy patrzę na te zdjęcia. Myślałam, że jest Pani mądrą kobietą. Co by powiedziała Pani Mama ,Tata i Babcia? Przecież nie taj Panią wychowali. Smutne.

  • Gość pisze:

   Ma Pani rację czy w czymś strasznym można zobaczyć coś dobrego no nie więc czemu ludzie zamiast pokazać dobro piętnują zło aż niemiło patrzeć

 • Gość pisze:

  Myślałem że to mądra kobieta, głęboko wierzącą. A, tu. Rozpacz. Już wszystkim psycha puszcza i uciekają do szatana

 • Gość pisze:

  Ja rozpaczam po kimś mi bardzo bliskim i nigdy nie zrozumiem tych wygłupów.Ale to wszystko do czasu…

 • Gość mama i tata pisze:

  Cenzura,, gdzie są komentarze,,

 • Gość Ania pisze:

  Gdzie są komentarze

 • Gość mama i tata pisze:

  Akcja nie kupuje co z związane z Natalią,, co za rozczarowanie , cienko, brak słów,, oby tak dalej , tańcz dalej z szatanem już go zaprosiłaś,, teraz czekaj na wyniki kumplowania się z diabłem on nic nie daje za darmo,,, Co za fałszywa kobieta

 • Gość Ania pisze:

  Natalia może masz kasę,, ale moralnie dno,, jak i ta cała reszta,,

 • Gość Ania pisze:

  Oto cała prawda o, Natalii i gwiazdeczkach., 1 listopada Dzień Wszystkich Świętych,, 2 listopada Zaduszki,, modlitwa , zaduma ,, a tu impreza na całego i to wykonaniu kogo fałszywej Natalii,,,, kobieto zamilknij, w domach rozpacz tyłu w tym roku związku z wirusem tragedii,, ale też i inne przyczyny a tu największa z katoliczka robi balangę i pluje ludziom w twarz,, co źenada,, Fałsz,, Komuna pełną gębą ,,, może za mamusię się przebiesz,, i na grób do mamusi i tatusia,, Fałsz goni fałsz,, Śpiewa i tańczy z diabłem na część zmarłych,, Brawo oby tak dalej,, ja juz twojej płyty nie kupię, Kobieta fałsz Natalia,,, Hańba

 • Zosia pisze:

  Zgadzam się z Tobą w 100 % . Co tu śmiesznego jest w śmianiu się z nieboszczyków 🙄

 • Gość pisze:

  Durnota. Ślepe podążanie za modą.

 • Gość gosc pisze:

  A co złego jest w zabawie????!!!! I co to ma wspólnego czy jest wierząca czy nie? Świetne przebranie pani Natalio!!!🎼

  • Gość pisze:

   A co dobrego widzisz w przebraniu może tylko kolor biały a reszta przeraża no szatan przecież tak właśnie się bawi to tyle racji że zabawa jest