Szukaj

Syn Krzysztofa Krawczyka uczci pamięć ojca w spektakularny sposób. Bez Natalii Kukulskiej to by się nie udało [AKTUALIZACJA]

Natalia Kukulska i Krzysztof Krawczyk junior

Natalia Kukulska i Krzysztof Krawczyk junior

Krzysztof Krawczyk junior podobno w spektakularny sposób uczci pamięć ojca. Pomóc ma mu w tym Natalia Kukulska. Jeden z tygodników zdradził szczegóły.  

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych. Po śmierci artysty w żałobie pogrążyli się jego bliscy, w tym ukochana żona Ewa, a także osoby z branży.

Wśród nich była m.in. Natalia Kukulska, która podzieliła się z internautami pięknym wspomnieniem. Opublikowała zdjęcia z domowego albumu, wspomniała pierwsze spotkanie z artystą i zarazem ostatnie jej mamy. Anna Jantar kilka tygodni później zginęła w katastrofie lotniczej.

Piosenkarka nawiązała w nim m.in. do trudnej przeszłości piosenkarza, który w 1988 roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu:

Łatwego życia nie miał ale wiem, że zaznał spełnienia jako artysta i człowiek. „ Oto jest życia mała garść, pochyl się nad nią – oceń patrz. Czy jest tak jak człowiek chciał, czy ktoś inny z niej do syta brał…” – to kolejna kompozycja mojego Taty. Moja ulubiona. Zaśpiewana genialnie. Zawsze mnie wzruszała. Tak jak wzruszały mnie nasze spotkania – np. w Chicago, kiedy Krzysio tak ciepło ze mną rozmawiał, wspominając moich rodziców. Czułam jego bliskość choć nie mieliśmy ostatnio kontaktu.

Zobacz: Ostatnie spotkanie Krawczyka z Jantar. Kukulska doskonale pamięta, co się wtedy działo. Można się wzruszyć

Natalia Kukulska i syn Krzysztofa Krawczyka nagrywają duet

Natalia Kukulska podobno planuje uczcić pamięć Krawczyka. Dzięki niej syn artysty, Krzysztof junior, będzie miał okazję oddać hołd ojcu w spektakularny sposób. Tak przynajmniej twierdzi Na żywo, które podaje, że w ten sposób piosenkarka chce wynagrodzić jedynemu biologicznemu dziecku legendy estrady fakt, że nie udało mu się zrealizować marzenia o wspólnej płycie z ojcem:

Jego szansą na rozwój kariery miała być płyta nagrana wspólnie z tatą, ale nie doszło do tego. Natalia rozumie jego żal do losu i poczucie krzywdy. Chciałaby, aby wspólnie stworzyli utwór, który upamiętniłby ich rodziców. To dla niej ważne. Wie, że Krawczyk przyjaźnił sie z jej rodzicami. Cenił Annę Jantar i twórczość Jarosława Kukulskiego – podaje Na żywo.

Tygodnik podaje, że Natalia Kukulska ma nadzieję, że uda jej się namówić Krzysztofa Krawczyka juniora do tego pomysłu. Podobno zdaje sobie sprawę, że dla fanów jej rodziców byłoby to piękne wydarzenie:

Chce uczcić tę niezwykłą więź, tym bardziej, że tata często jej powtarzał: „Na wujka Krzysia zawsze możesz liczyć” – zdradza Na żywo osoba z rodziny.

Krawczyk i jego syn, który jest owocem miłości z drugą żoną Haliną Żytkowiak nie mieli najlepszych relacji. Junior na ten temat niejednokrotnie wypowiadał się w prasie, gdzie nie szczędził szczegółów:

Tata często nie odbiera telefonu. Kocham go i za nim tęsknię. Jeśli zaprosi mnie do współpracy będę najszczęśliwszy na świecie – mówił kilka lat temu podczas rozmowy z reporterem Na Żywo, gdy pojawiły się pierwsze doniesienia o powstającym musicalu na podstawie biografii artysty.

Krawczyka bardzo dotknęło wyznanie syna. W wywiadzie z Vivąodniósł się do jego słów. Podkreślił, że mimo różnic, jakie dzielą go z jedynym dzieckiem, bardzo go kocha:

Oczywiście, że kocham – przecież to moje jedyne dziecko – i widuję się z nim wtedy, kiedy on na to pozwala. To dorosły mężczyzna, ma 30 lat. Ale ciągle chyba ma jeszcze żal o to, że rozstałem się z jego matką – twierdził wówczas.

Sam piosenkarz nigdy nie ukrywał, że za późno zrozumiał, co to znaczy być tatą. Ojcowską miłość przelał na Sylwię, Kasię i Beatę – trzy siostrzenice swojej żony, które traktował jak córki.

Aktualizacja

Natalia Kukulska na swoim profilu na Instagramie odniosła się do rewelacji Na żywo. Podkreśliła, że nie zna osobiście Krzysztofa juniora. Nie wie także nic na temat ewentualnej współpracy. Słowa, które cytuje magazyn, nie zostały wypowiedziane przez nią. Wyznała, że jest jej przykro, że w czasie żałoby wyciągane są takie historie.

Proszę mnie w to nie mieszać. Nie życzę sobie – powiedziała.

Kategorycznie zaprzeczyła, jakoby miała coś wspólnego z opisana historią.


Krzysztof Krawczyk z synem

Krzysztof Krawczyk z synem

Krzysztof Krawczyk – ostatnie spotkanie z Anną Jantar

Krzysztof Krawczyk – ostatnie spotkanie z Anną Jantar

Natalia Kukulska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

 • Gośćbarbara pisze:

  Jaki błąd wyrażam swoją opinie

 • Gośćteresa pisze:

  Negatywne opinie są wstrzymywane

 • Gość pisze:

  Mógł jeszcze długo żyć ale otyłość spowodowała chorobę serca nawet po operacji biodra z tą nadwagą ledwo dawał rady od kilku lat był b. Schorowany i na siłę występował bo zarobić trzeba było na tyłu darmozjadów i cała rodzinę żony zabezpieczyć. Chora sytuacja. Te wielkie pieniądze szczęścia im nie dadzą. Szkoda że tak wcześnie zmarł rok izolacji w domu jak mógł wirusem się zarazić jak z nikim nie miał styczności a żona przebywając z nim się nie zarazi a. Coś tu nie gra w tych informacjach…
  Barbara

 • Gość pisze:

  Pani Natalko to wielka radość i wdziecznosc za wielkie Pani serce ,by pomóc Krzysztofowi.

 • Gość pisze:

  Przykro, że biologiczny ojciec nie miał czasu dla własnego syna ważniejsze dla niego były córki żony siostry

 • Gość pisze:

  Nie tyle że Kukulska się koszmarnie ubiera to jeszcze uczesac się nie umie. Kiedyś Natalia była piękna kobieta,z długimi pięknymi włosami. Co to za koszmar ma na tej głowie???

 • Wspolczujaca pisze:

  Wierzę że Juniorowi Krawczykowi uda się zaistnieć muzycznie,bo ma piękny,ciepły glos, tylko musi mu ktoś w tym pomóc. Pani Natalio w pani cała nadzieja.

 • Gość pisze:

  Zna ojca i to wystarczy!!!

 • Refleksja pisze:

  Piekny i madry gest Pani Natalio. Najwazniejsze by Ojciec, tam juz na gorze, zobaczyl kim byl dla syna. Moze obydwoje Rodzicow to beda ogladac i Pani Mama tez. Wiez dziecka i rodzicow jest jedyna, niepowtarzalna. Chociaz dochodzi sie do tego nieraz cale zycie. Zal dziecka jest zawsze bezbronny.
  , bezinteresowny. Ojciec Krzyska Juniora na pewno bedzie szczesliwy widzac Was razem. Duzo dobra i empatii w Pani; moze dlatego, ze i przezycia podobne…

  • Gośćpieknie brawo Pani Natalii prosze działać pisze:

   Pani Natalia ciepla kochana piekna otwarte serce dobroci pomoze

  • Gość pisze:

   O czym wy bredzicie? Kukulska nie pomoże. Właśnie to ogłosiła.

 • Gość pisze:

  Niestety ten artykuł to stek bzdur

 • Gość pisze:

  mhm, kolejne bzdety… właśnie Natalia na IG opowiedziała o tym super pomyśle, nie zna człowieka, ech wy pismaki

 • gość pisze:

  Pani Natalio jakie ma Pani wspaniałe serce i bardzo szlachetne. Niech Pani Pan Bóg wynagrodzi, że potrafi Pani wesprzeć takie dziecko, które widać że jest zagubione i bezradne w tym wszystkim.

 • GośćMarka pisze:

  Dziękuję pani Natalio! Jest pani cudowną osobą!

 • Gość pisze:

  Doprowadziła,że syn miał złe stosunki z ojcem.

 • Gość pisze:

  Super Trzymam kciuki za pomysł wreszcie ktoś by utarł nosa Ewuni i tym jej hienom

 • Gość pisze:

  super, oby się udało

 • ok pisze:

  No i ładnie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×