Mikołaj Śmieszek z „Top Model” nagrał piosenkę. Był już modelem, bokserem, a teraz został raperem

Mikołaj Śmieszek – Trapmodel

Mikołaj Śmieszek – Trapmodel

Mikołaj Śmieszek nagrał piosenką Trapmodel, która promowała jego walkę w Fame MMA. Zobacz, jak rapuje zwycięzca Top Model w teledysku do swojego premierowego singla.

Mikołaj Śmieszek to zwycięzca ostatniej edycji programu Top Model. 19-latek szybko podbił serca jury. Już podczas castingów zachwycił urodą i wysportowaną sylwetką. Chociaż uwielbiał sport, to modelingiem interesował się już od dziecka. Jako swoją główną zaletę w tym zawodzie podawał nie tylko urodę, ale także pewność siebie.

Jeśli chodzi o moje mocne strony, które mogłyby mi pomóc w modelingu, uważam, że to jest właśnie może ten charakter, pewność siebie. Zawsze podchodziłem do tego, że jeśli mam żyć, to mam żyć na maksa i łapać co się da – mówił o sobie.

Młody przystojniak zgłosił się do programu, ale na samym początku miał inny pomysł na swoją przyszłość. Chciał zostać znanym piłkarzem i w tym wszystkim mocno wspierali go jego rodzice. Gdy usłyszeli, że chce spróbować sił w programie, również trzymali za niego kciuki.

To była sensacja, byłem piłkarzem, a luźno rzuciłem, że może spróbuję w modelingu. Rodzice się cieszyli, ale byli zaskoczeni, chociaż tak naprawdę przyzwyczaili się, gdy przez trzynaście tygodni rutynowo, co tydzień oglądaliśmy odcinki z moim udziałem – mówił podczas wizyty w DDTVN.

Mikołaj Śmieszek – piosenka Trapmodel

Mikołaj Śmieszek w finale 9. edycji Top Model nie miał sobie równych. Pokonał Patrycję Sobolewską i Weronikę Kaniewską w walce o główną nagrodę. Po programie zaczął nie tylko próbować swoich sił jako model, ale także w pełni czerpać z możliwości, jakie daje show-biznes.

15 maja wystąpił po raz pierwszy na gali FAME MMA. Na ringu zmierzył się z Michałem Gałą, który był uczestnikiem ósmego sezonu show. Panowie stoczyli zacięty bój, jednak w tym przypadku o wyniku zadecydowali sędziowie, którzy jednogłośnie ogłosili Gałę zwycięzcą wydarzenia. Gała pokonał Śmieszka we wszystkich trzech starciach, chociaż to Mikołaj w pierwszych sekundach miał przewagę nad rywalem.

15 maja był również wyjątkowy dla Mikołaja nie tylko dlatego, że zadebiutował na ringu, ale również był to dzień, w którym wydał swój debiutancki singiel Trapmodel. To właśnie ta piosenka towarzyszyła mu, gdy wchodził na ring podczas gali. Za wyprodukowanie utworu odpowiada Jonatan Chmielewski.

Piosenka Mikołaja Śmieszka Trapmodel poniżej:

Poniżej możecie zobaczyć całą sobotnią walkę pomiędzy modelami. Mikołajowi nie udało się wygrać, ale być może uda mu się zrobić karierę na scenie muzycznej.


Mikołaj Śmieszek

Mikołaj Śmieszek

Mikołaj Śmieszek

Mikołaj Śmieszek

Mikołaj Śmieszek

Mikołaj Śmieszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×