Szukaj

Mikołaj Śmieszek wygrał „Top Model” i odwiedził „DDTVN”. Opowiedział o reakcji rodziców: „To była sensacja”. Mieli inny plan na jego przyszłość

Mikołaj Śmieszek

Mikołaj Śmieszek

Mikołaj Śmieszek wygrał dziewiątą edycję programu Top Model. Dzień po finale pojawił się w programie Dzień Dobry TVN. 

Do finału dziewiątej edycji programu Top Model dostało się czworo uczestników: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek i Dominic D’Angelica. Tuż przed środowym odcinkiem na żywo, ostatni z wymienionych modeli został usunięty z programu. Powodem były wydarzenia z jego przeszłości. Sprawę skomentował TVN i osoby związane z produkcją. Odniósł się do niej też sam zainteresowany, który we wtorkowy wieczór wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

Finałowy odcinek już za nami. Widzowie i jurorzy zdecydowali, że zwycięzcą dziewiątej edycji programu Top Model został Mikołaj Śmieszek. Gdy to właśnie jego okładka pojawiła się na scenie, zabrał głos. Podziękował wszystkim tym, którzy wspierali go na co dzień. Uważa, że bez nich nie byłoby tego sukcesu:

Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie tutaj i poza sceną. Gdyby nie wy, nie byłoby tego sukcesu – powiedział zwycięzca.

Mikołaj Śmieszek w Dzień Dobry TVN. Jak komentuje swoje zwycięstwo?

Mikołaj Śmieszek w czwartkowy poranek pojawił się w Dzień Dobry TVNW rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem zdradził, że przez przypadek zgłosił się do programu. Jego rodzice mieli inny plan, chcieli, by został piłkarzem. Mimo to bardzo go wspierali:

To była sensacja, byłem piłkarzem, a luźno rzuciłem, że może spróbuję w modelingu. Rodzice się cieszyli, ale byli zaskoczeni, chociaż tak naprawdę przyzwyczaili się, gdy przez trzynaście tygodni rutynowo, co tydzień oglądaliśmy odcinki z moim udziałem

Gdyby mógł cofnąć czas, powtórzyłby sesję, do której pozował bez ubrań:

Sesję nago bym powtórzył, bo zająłem najniższe wtedy miejsce. Uważam, że nie dałem wtedy z siebie za dużo, bo mogłem dać więcej propozycji, ale tak raczej wszystkim się bawiłem.

Model dodał, że dobra zabawa towarzyszyła mu przez cały program. Rywalizację poczuł dopiero podczas finału:

Myślę, że szczerze taką rywalizację to poczułem może na finale, bo gdzieś jednak jak byliśmy w domu czy w Grecji to byliśmy jedną paczką i po prostu bawiliśmy się przy okazji pracując. Tak to mogę określić. Byliśmy bardzo zgrani. Każdy, prędzej niż rywalizację, czuł od kogoś prawdziwe wsparcie. Byliśmy jedną taką rodziną.

Zwycięzca Top Model powiedział też, że nie bał się finału, który był emitowany na żywo. Powiedział, że już podczas prób czuł podekscytowanie:

Same próby mnie jarały. Czułem faktycznie, że to może być coś mocnego, a w ogóle pokazy wczoraj na finale wyszły moim zdaniem mega dobrze, mimo że było ciężko.

Mikołaj Śmieszek opowiedział też o planach na przyszłość:

Szczerze to nie wiem, wszystko się wyjaśni – będę się starał. Uważam, że program dał mi podstawy do pracy, ale wygrana wymusza na mnie wejście na wyższe obroty.

Zgadzacie się z werdyktem widzów i jurorów?


Mikołaj Śmieszek w Dzień Dobry TVN

Mikołaj Śmieszek w Dzień Dobry TVN

Dawid Woliński i Mikołaj Śmieszek

Dawid Woliński i Mikołaj Śmieszek

Marcin Tyszka i Mikołaj Śmieszek

Marcin Tyszka i Mikołaj Śmieszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×