Szukaj

Pogrążony w żałobie Michał Wiśniewski nagrał przejmujące wideo. W trudnych chwilach wspiera go Xavier

Michał Wiśniewski i Xavier

Michał Wiśniewski i Xavier

Michał Wiśniewski nagrał przejmujące wideo, w którym opowiedział o okolicznościach śmierci swojego najlepszego przyjaciela Adama Śledzianowskiego. Nie ukrywa łez.  

Michał Wiśniewski udostępnił wczoraj bardzo przejmujący wpis na swoim Instagramie. Wokalista poinformował o śmierci najlepszego przyjaciela – Adama Śledzianowskiego. Artysta poznał go, gdy podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Adam wylicytował rajd z liderem Ich Troje. Właśnie wtedy zaczęła się ich przyjaźń. Adam i Michał przyjaźnili się od kilkunastu lat. Przyjaciel mieszkał nawet w jego rodzinnym domu. Dla Michała był on osobą wyjątkową, po której zostały mu jedynie wspomnienia.

Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło… Adam Śledzianowski. Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje. Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały, kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany!

W kolejnym wpisie poinformował także o uroczystościach pogrzebowych, które odbędą się w piątek w Rypinie. Przy okazji zdradził, że jest opiekunem konta na Facebooku Adama, co jest doskonałym dowodem na to, że panowie byli sobie bardzo bliscy:

Jako administrator „in memoriam” mojego najdroższego przyjaciela chciałbym Was poinformować o dacie pogrzebu Adama w imieniu całej jego rodziny pogrążonej w głębokim smutku i żałobie. Różaniec odmawiany będzie w Domu Pogrzebowym Romanowscy w Rypinie, ul. Piłsudskiego 79 w środę i czwartek o godz. 19:00 oraz przed mszą w kościele o godz. 11:30.

Michał Wiśniewski o śmierci Adama Śledzianowskiego

Michał Wiśniewski i jego żona Pola są pogrążeni w żałobie. Artysta właśnie zamieścił na Instagramie bardzo przejmujący film. Opowiedział w nim o okolicznościach śmierci Adama, który zasnął w samochodzie w drodze do szpitala. Niestety już się nie obudził. Lider Ich Troje nie ukrywa wzruszenia i łez. Jego głos się łamie, gdy mówi o tej wielkiej tragedii.

Pożegnanie Śledzika. Myślcie o Adasiu w piątek o godzinie dwunastej, a pamiętajcie o nim całe życie!

W tych trudnych chwilach Michała wspiera nie tylko jego żona Pola, ale także syn Xavier. Pod filmem swojego ojca napisał:

Adaś był wspaniałym człowiekiem.

Składamy szczere kondolencje Michałowi oraz rodzinie jego przyjaciela.

 


Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Adam Śledzianowski nie żyje

Adam Śledzianowski nie żyje

Michał i Xavier Wiśniewski

Michał i Xavier Wiśniewski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×