Szukaj

Pogrążony w żałobie Michał Wiśniewski informuje o pogrzebie. Dopiero teraz widać, jak bardzo bliską osobę stracił

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski na Facebooku poinformował o pogrzebie swojego przyjaciela, Adama Śledzianowskiego. Dodał wpis, który pokazuje, jak bardzo byli sobie bliscy. 

Michał Wiśniewski dodał post, który chwyta za serce. Poinformował, że wraz z żoną, Polą, są w żałobie. Ich przyjaciel, Adam Śledzianowski nie żyje. Mężczyzna przez lata był fanem piosenkarza i zespołu Ich Troje. Podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytował rajd z artystą. Z czasem stali się sobie bliscy.

Gdy więc do Wiśniewskiego dotarły informacje o śmieci Adama, postanowił podzielić się z nimi ze swoimi fanami. Na Facebooku dodał post, który rozrywa serce. Podkreślał, że mężczyzna był przyjacielem całej jego rodziny. Bliskim złożył kondolencje:

Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło… Adam Śledzianowski. Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje. Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany!

Michał Wiśniewski informuje o pogrzebie Adama Śledzianowskiego

Wiśniewski kolejny wpis, w którym nawiązał do zmarłego przyjaciela, opublikował w środę. Poinformował fanów i zainteresowane osoby o terminie pogrzebu. Przy okazji zdradził, że jest opiekunem konta na Facebooku Adama, co jest doskonałym dowodem na to, że panowie byli sobie bardzo bliscy:

Jako administrator „in memoriam” mojego najdroższego przyjaciela chciałbym Was poinformować o dacie pogrzebu Adama w imieniu całej jego rodziny pogrążonej w głębokim smutku i żałobie. Różaniec odmawiany będzie w Domu Pogrzebowym Romanowscy w Rypinie, ul. Piłsudskiego 79 w środę i czwartek o godz. 19:00 oraz przed mszą w kościele o godz. 11:30.

Jako administrator "in memoriam" mojego najdroższego przyjaciela chciałbym Was poinformować o dacie pogrzebu Adama w…

Opublikowany przez Michała Christiana Wiśniewskiego Środa, 30 września 2020

Michałowi i rodzinie Adama składamy serdeczne wyrazy współczucia.


Adam Śledzianowski nie żyje

Adam Śledzianowski nie żyje

Adam Śledzianowski był fanem Michała Wiśniewskiego

Adam Śledzianowski był fanem Michała Wiśniewskiego

Ich Troje, Anna Świątczak, Michał Wiśniewski

Ich Troje, Anna Świątczak, Michał Wiśniewski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×