Szukaj

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wrócą do siebie? Pojawił się przełom w ich relacji! Tabloid ujawnił kulisy

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska nie rozwiodą się? Muzyk podobno myśli nad wycofaniem pozwu. Co wpłynęło na jego zmianę zdania? 
Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska - co dalej z rozwodem?

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska - co dalej z rozwodem?

Michał Wiśniewski podobno jeszcze niedawno planował rozwód z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Uczestniczka Tańca z gwiazdami w marcu potwierdziła te informacje:

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne

Warto podkreślić, że chociaż Michał złożył wniosek rozwodowy do sądu bez wiedzy małżonki, jak dotąd nie skomentował publicznie sytuacji rodzinnej. Wokalista oficjalnie nie potwierdził, ani też nie zaprzeczył informacjom udostępnionym przez Dominikę.

Michał Wiśniewski wycofa pozew rozwodowy? 

Kilka tygodni po rozstaniu pary, w życiu Dominiki rozegrała się kolejna tragedia. Jej syn Maksymilian trafił do szpitala. Chociaż początkowo utrzymywano, że nastolatek miał groźny w skutkach wypadek, prawda może być zupełnie inna. Jak informuje Super Express, syn Tajner-Wiśniewskiej prawdopodobnie przeszedł ostre zapalenie opon mózgowych. Omal nie stracił życia.

Przy jego łóżku, oprócz mamy, regularnie pojawia się Wiśniewski. Choroba Maksa sprawiła, że Michał w ostatnim czasie bardzo zbliżył się do żony, pomagając jej w walce o powrót do zdrowia syna. Ich relacje są na tyle dobre, że artysta podobno myśli nad wycofaniem pozwu rozwodowego.

To podobno dla Dominiki Wiśniewski stworzył swoją najnowszą piosenkę, która w ostatnim czasie podbija internet. Muzyk przeprasza w niej za wypowiedziane słowa:

Chciałbym przeprosić za tamte słowa i podziękować za to, że jesteś. Tyle długich dni byłaś obok. Z nikim nie jest tak, tak jak z tobą. Pustki w życiu niczym nie zastąpisz. Nie powstrzymasz mijającego czasu. Nie poczujesz się lepiej. Możesz jedynie zrobić coś bardziej wartościowego dla samego siebie.

Myślicie, że Tajner-Wiśniewska zdecyduje się dać mężowi jeszcze jedną szansę?

Zobacz: „Z nikim nie jest tak”. Michał Wiśniewski w nowej piosence rozliczył się z Dominiką Tajner! Czy to na pewno już koniec? [WIDEO]

Zobacz: Jak Michał Wiśniewski wspiera Dominikę Tajner w trudnym czasie? Choroba syna bardzo ich zbliżyła

Zobacz: Syn Michała Wiśniewskiego pokazał szałowe zdjęcie z siostrą! Xavier i Fabienne nawet poza domem są jak papużki nierozłączki!


Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner w Story of My Life

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner w Story of My Life

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner w Story of My Life

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner w Story of My Life

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×