Szukaj

„Z nikim nie jest tak”. Michał Wiśniewski w nowej piosence rozliczył się z Dominiką Tajner! Czy to na pewno już koniec? [WIDEO]

Michał Wiśniewski, piosenka dla Dominiki Tajner

Z nikim nie jest tak to nowa piosenka Michała Wiśniewskiego. Utwór promuje romantyczny teledysk, który został zrealizowany na plaży w Jastarni, natomiast poruszający tekst singla ewidentnie jest adresowany do Dominiki Tajner-Wiśniewskiej.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska szykują się do swojego rozwodu. Jakby tego było mało, przy całym medialnym zamieszaniu związanym z nieoczekiwanym rozstaniem, bizneswoman musiała dodatkowo zmierzyć się z nagłą chorobą swojego syna. Media plotkarskie nie oszczędzają małżonków. Każdego dnia tabloidy prześcigają się w gorących doniesieniach na temat relacji lidera Ich Troje z jego czwartą żoną.

Ciekawostką jest jednak fakt, że Michał, który złożył wniosek rozwodowy do sądu bez wiedzy swojej małżonki, jak dotąd nie skomentował publicznie obecnej sytuacji rodzinnej. Wokalista oficjalnie nie potwierdził, ani nie zaprzeczył informacjom udostępnionym przez Dominikę. Dopiero teraz artysta postanowił rozliczyć się ze swoją przeszłością w szczególny, choć nieco zawoalowany, sposób.

Tekst i teledysk piosenki Z nikim nie jest tak

Michał Wiśniewski nagrał piosenkę Z nikim nie jest tak, słowami której wyraźnie zwraca się do swojej dawnej wielkiej miłości. Gwiazdor śpiewa o uczuciu, które przeminęło. Przeprasza za wypowiedziane słowa i dziękuje za wszystko – najprawdopodobniej Dominice:

 Chciałbym przeprosić za tamte słowa i podziękować za to, że jesteś.

Refren piosenki jest jeszcze bardziej porywający:

Tyle długich dni byłaś obok. Z nikim nie jest tak, tak jak z tobą. Pustki w życiu niczym nie zastąpisz. Nie powstrzymasz mijającego czasu. Nie poczujesz się lepiej. Możesz jedynie zrobić coś bardziej wartościowego dla samego siebie.

Singiel doczekał się także romantycznego teledysku nagranego na plaży w Jastarni. Wideo jest już hitem YouTube’a. Klip obejrzano prawie 50 tysięcy razy.

Fani o nowej piosence Michała Wiśniewskiego

Piosenka Z nikim nie jest tak natychmiast stała się muzycznym wydarzeniem dnia. Fani Michała pokochali jego nowy utwór miłością nieprawdopodobną. Większość internautów doceniło szczerość artysty, który wyznaje, że „prawdziwa miłość zdarza się tylko raz w życiu”, a następnie spektakularnie zdejmuje swoją obrączkę z palca. Fani Wiśniewskiego są zachwyceni przesłaniem jakie niesie ze sobą jego nowe dzieło:

  • Świetny kawałek i piękny teledysk!
  • Autentyczny, dojrzały
  • Prawdziwa i życiowa piosenka. Inna niż reszta
  • Zapiera oddech

Czy to faktycznie koniec związku Wiśniewskich?

Zobacz: Xavier Wiśniewski wygląda jak klon brata Michała Wiśniewskiego! Naprawdę można ich pomylić!

Zobacz: Dominika Tajner-Wiśniewska dostała bana i wyżaliła się na Instagramie! Jej życie w ciągu chwili legło w gruzach!

Zobacz: Jak Michał Wiśniewski wspiera Dominikę Tajner w trudnym czasie? Choroba syna bardzo ich zbliżyła


Michał Wiśniewski wyznał miłość Dominice Tajner

Michał Wiśniewski wyznał miłość Dominice Tajner

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, ramówka jesień 2018

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, ramówka jesień 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×