Szukaj

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski ROZWODZĄ SIĘ. Jest oficjalny komentarz!

Michał WIśniewski Dominika Tajner-Wiśniewska rozwód

Michał WIśniewski Dominika Tajner-Wiśniewska rozwód

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się

Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Gwiazda Tańca z Gwiazdami oficjalnie skomentowała rozstanie z partnerem. Co ich poróżniło? Dlaczego się rozwodzą? Czy zawiniła „klątwa” tanecznego show, która w ubiegłym roku dopadła Jarosława Kreta i Beatę Tadlę?

Wygląda na to, że przykre plotki o konflikcie w związku Michała WiśniewskiegoDominiki Tajner-Wiśniewskiej ostatecznie nie były tylko niemiłymi doniesieniami brukowców. Choć kolorowa prasa rozpisywała się o problemach w ich relacji, para przez długi czas konsekwentnie zaprzeczała, że jakiekolwiek istnieją. Teraz okazało się, że nie była to prawda. Jak poinformowała we wtorek rano sama Dominika, Michał złożył pozew o rozwód.

Gwiazda opublikowała krótkie oświadczenie na swoim Facebooku, które szybko zniknęło jednak z tablicy. Internet jednak, jak wiadomo, nie zapomina:

Kochani, mój mąż złożyły pozew o rozwód! – napisała załamana Dominika

Choć wpis prędko został usunięty, Tajner-Wiśniewska skomentowała rozstanie z mężem w rozmowie z WP Gwiazdy, potwierdzając, że nie był to jedynie „nieprzyjemny żart” czy źle zorganizowana „prowokacja”, co sugerowali Internauci:

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne – wyjawiła Tajner-Wiśniewska

Na Instagramie świetnie widać, że para nie spędzała ze sobą czasu od bardzo dawna. Dominika ostatnie zdjęcie z partnerem opublikowała 28 listopada 2018 roku, wspominając udział w programie Historia Naszego Życia. Poprzednie pochodziło zaś z 26 września, na którym poruszona Tajner-Wiśniewska chwaliła się suknią ślubną. A Michał?

Ostatnie zdjęcie żony opublikował w lutym 2018 roku – pochodziło z salonu fryzjerskiego, w którym przeszła metamorfozę.

Spodziewaliście się tego?

 

17-letni syn Michała Wiśniewskiego zafundował sobie obłędną sesję w Londynie! Takiej fotki może mu pozazdrościć każdy polski Top Model!

Łzy, żal, rozczarowanie… Ania Jagodzińska i Dominika Tajner-Wiśniewska o wynikach „Tańca z gwiazdami” [WIDEO]

Małżeństwo Wiśniewskich dopadła „klątwa Tańca z Gwiazdami”? Doszło do dantejskiej kłótni!


fot. AKPA

scena z: Dominika Tajner-Wiśniewska, Michał Jeziorowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Michał Wiśniewski ulepszył zdjęcie

Michał Wiśniewski ulepszył zdjęcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×