Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i...

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem!...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!
Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub!...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]
Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla...

Dziś niedziela, 24.03.2019

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski ROZWODZĄ SIĘ. Jest oficjalny komentarz!

Michał WIśniewski Dominika Tajner-Wiśniewska rozwódDominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się

Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Gwiazda Tańca z Gwiazdami oficjalnie skomentowała rozstanie z partnerem. Co ich poróżniło? Dlaczego się rozwodzą? Czy zawiniła “klątwa” tanecznego show, która w ubiegłym roku dopadła Jarosława Kreta i Beatę Tadlę?

Wygląda na to, że przykre plotki o konflikcie w związku Michała WiśniewskiegoDominiki Tajner-Wiśniewskiej ostatecznie nie były tylko niemiłymi doniesieniami brukowców. Choć kolorowa prasa rozpisywała się o problemach w ich relacji, para przez długi czas konsekwentnie zaprzeczała, że jakiekolwiek istnieją. Teraz okazało się, że nie była to prawda. Jak poinformowała we wtorek rano sama Dominika, Michał złożył pozew o rozwód.

Gwiazda opublikowała krótkie oświadczenie na swoim Facebooku, które szybko zniknęło jednak z tablicy. Internet jednak, jak wiadomo, nie zapomina:

Kochani, mój mąż złożyły pozew o rozwód! – napisała załamana Dominika

Choć wpis prędko został usunięty, Tajner-Wiśniewska skomentowała rozstanie z mężem w rozmowie z WP Gwiazdy, potwierdzając, że nie był to jedynie “nieprzyjemny żart” czy źle zorganizowana “prowokacja”, co sugerowali Internauci:

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne – wyjawiła Tajner-Wiśniewska

Na Instagramie świetnie widać, że para nie spędzała ze sobą czasu od bardzo dawna. Dominika ostatnie zdjęcie z partnerem opublikowała 28 listopada 2018 roku, wspominając udział w programie Historia Naszego Życia. Poprzednie pochodziło zaś z 26 września, na którym poruszona Tajner-Wiśniewska chwaliła się suknią ślubną. A Michał?

Ostatnie zdjęcie żony opublikował w lutym 2018 roku – pochodziło z salonu fryzjerskiego, w którym przeszła metamorfozę.

Spodziewaliście się tego?

 

17-letni syn Michała Wiśniewskiego zafundował sobie obłędną sesję w Londynie! Takiej fotki może mu pozazdrościć każdy polski Top Model!

Łzy, żal, rozczarowanie… Ania Jagodzińska i Dominika Tajner-Wiśniewska o wynikach „Tańca z gwiazdami” [WIDEO]

Małżeństwo Wiśniewskich dopadła „klątwa Tańca z Gwiazdami”? Doszło do dantejskiej kłótni!Czy rozwód jest dobrym rozwiązaniem na problemy w małżeństwie?

×