Szukaj

Zamiast Falco mógł być Jan. Michał Wiśniewski tłumaczy się z oryginalnego imienia dla syna

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski niedawno po raz piąty został ojcem. Na świecie pojawił się Falco Amadeus. Dlaczego wybrał dla niego tak oryginalne imiona?

Michał Wiśniewski jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Kilkanaście lat temu odnosił wielkie sukcesy z zespołem Ich Troje. Równie barwne, jak jego wizerunek, jest jego życie prywatne.

Muzyk w zeszłym roku zdradził, że po raz piąty się ożenił. Jego pierwszą żoną była wokalistka Ich Troje Magda Femme, drugą Marta Mandrykiewicz, trzecią Ania Świątczak, czwartą Dominika Tajner, a ostatnią wybranką jego serca została tajemnicza Pola. Artystka, którą Michał poznał na Tinderze.

Małżonkowie niedawno zostali rodzicami. Synek pary, Falco Amadeus jest już na świecie. Dołączył tym samym do czworga dzieci artysty z poprzednich związków, które mają nie mniej oryginalne imiona, co najmłodszy braciszek.

Dlaczego Michał Wiśniewski wybiera oryginalne imiona dla swoich dzieci?

Imię najmłodszego syna Michała Wiśniewskiego jest bardzo oryginalne. Otrzymał je po austriackim muzyku, którego twórczość od początku inspiruje Ich Troje od początku działalności. Falco, a właściwie Johann Hölzel, znany jest jako wykonawca utworów takich jak Der Kommissar, Rock Me Amadeus, Jeanny czy Out of the Dark. Wiśniewski nie ukrywa, że jest on jego idolem. Dodatkowo wyjaśnił, że lubi dawać imiona obcobrzmiące swoim dzieciom.

A dlaczego miałby być Jaś, bo dziadek był Jan, wujek Jan? Daję imiona obcobrzmiące, bo przecież jesteśmy w Europie. Gdybym miał ochotę na Świętopełka, to bym dał. Taka rola rodzica, by wybrać imię dziecku, ale każde imię potrafię wytłumaczyć – mówił Faktowi.

Pozostała czwórka również nosi nietuzinkowe imiona. Dzieci ze związku z Marndaryną to: Xavier i Fabienne, a córki z Anną Świątczak zostały nazwane Etiennette i Vivienne Vienna.

Uzgadniałem to z każdą żoną i ona albo się zgadzała, albo nie. Każdy kto mnie zna wie, dlaczego syn ma na imię Falco Amadeus. Poza tym rozmawiałem wielokrotnie z dziećmi czy mają do taty pretensję, że mają tak a nie inaczej na imię i nigdy nie usłyszałem zarzutów – wyjaśnił.

Jak się okazuje, nie ma wielkich tajemnic, jeśli chodzi o dobór imion dzieci Michała Wiśniewskiego.


Michał Wiśniewski pokazał rozkoszne nagranie

Michał Wiśniewski pokazał rozkoszne nagranie

Michał Wiśniewski wrócił do domu i pochwalił się maleństwem

Michał Wiśniewski wrócił do domu i pochwalił się maleństwem

Michał Wiśniewski pokazał imprezę na balkonie

Michał Wiśniewski pokazał imprezę na balkonie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×