Michael Buble pokazał herbatkę z córeczką. Podpis pod zdjęciem rozbił bank

Michael Buble na herbatce u córki

Michael Buble na herbatce u córki

Michael Buble pokazał na zdjęciu w social mediach, w jak uroczy sposób bawi się za swoją małą córeczką Vidą. Internauci są zachwyceni.

Michael Buble spędza czas kwarantanny razem ze swoimi najbliższymi. Nie od dzisiaj wiadomo, że rodzina jest dla niego priorytetem. Razem z partnerką, Luisaną Lopilato, wychowuje troje dzieci – synów Noaha, Elisa i córeczkę Vidę. To właśnie uroczym zdjęcie z dziewczynką podzielił się w sieci.

Michael Buble w piżamie na herbatce z córką

Michael Buble to z pewnością przykładny i kochający ojciec. W czwartek podzielił się fotografią, jak spędza czas ze swoją małą córeczką Vidą, bawiąc się zestawem filiżanek. To słodkie zdjęcie, wśród trwającej pandemii koronawirusa, jest miłą odmianą od pojawiających się złych wiadomości. Piosenkarz wciąż był ubrany w piżamę, i to nie byle jaką, ale taką z Kaczorem Donaldem.

Siedzą razem z córeczką przy malutkim stoliczku, a dziewczynka poi łyżeczką pluszaczki. Mina Michaela wskazuje, że bardzo wczuwa się w rolę gościa na herbatce u Vidy.

Czas na QuaranTea – napisał po prostu atrysta.

View this post on Instagram

QuaranTea Time

A post shared by Michael Bublé (@michaelbuble) on

Post pojawił się na krótko przed tym, jak kanadyjska gwiazda pojawiła się w The Graham Norton Show w piątek wieczorem. Oczywiście Buble dołączył do gospodarza z piwnicy swojego domu w Kanadzie, ponieważ koronawirus spowodował, że większość programów odbywa się online, a goście rozmawiają ze swoich mieszkań.

Podczas wywiadu Michael wyznał, że ma problemy z nauką dzieci w domu.

Robimy to, ale nie jestem w tym świetny – powiedział.

Zdaje się, że wyraził w ten sposób uczucia wielu rodziców, którzy obecnie musieli podjąć się nauczania domowego, po zamknięciu szkół.

Michael Buble wyznał także, że najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo jego bliskich. Po chorobie syna, Noaha, wie, czym jest strach o życie. Nie miał więc problemów, żeby jako jedna z pierwszych gwiazd zrezygnować z koncertów.

Wrócę, jak już wszystko będzie w normie i bedziemy zdrowi – obiecał w show.


Michael Buble - herbatka z córką

Michael Buble - herbatka z córką

Michael Buble

Michael Buble

Syn Michaela Buble wygrał walkę z rakiem - Instagram

Syn Michaela Buble wygrał walkę z rakiem - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×