Szukaj

Meghan Markle urodziła! Znamy płeć dziecka! [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Meghan Markle urodziła syna! Książę i księżna Sussexu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. 6 maja po godzinie 15:43 czasu polskiego pojawiło się oficjalne oświadczenie pałacu, zaś 8 maja dumni rodzice zaprezentowali dziecko światu, zdradzili także jego imiona.
Meghan Markle urodziła. Oficjalny komunikat

Meghan Markle urodziła. Oficjalny komunikat

Meghan Markle urodziła. Pierwsze dziecko świeżo upieczonej księżnej Sussexu i młodszego z synów księżnej Diany właśnie pojawiło się na świecie. Książę Harry i jego piękna żona 15 października 2018 ogłosili, że spodziewają się dziecka. Informację przekazali tuż po ślubie księżniczki Eugenii i przed wyjazdem na królewskie tournée po Australii i Nowej Zelandii. Od tamtej pory oczy całego świata zwrócone były na Markle i jej powiększający się w błyskawicznym tempie ciążowy brzuszek.

Szczegóły dotyczące ciąży i porodu księżnej były ściśle strzeżone. Aż do dnia porodu, kiedy to oficjalnie poinformowano o narodzinach dziecka.

Oficjalny komunikat w sprawie porodu Meghan Markle

Fani od tygodni niecierpliwie wyczekiwali pojawienia się królewskiego potomka. Nic więc dziwnego, że cały świat wpadł w euforię, gdy na oficjalnym profilu książęcej pary na Instagramie pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym oznajmiono narodziny kolejnego royal baby. Królewski potomek urodził się 6 maja i waży 3,18 kg.

Z przyjemnością informujemy, że Ich Królewskie Wysokości Książę i Księżna Sussex powitali swoje pierwsze dziecko wczesnym rankiem 6 maja 2019 roku. Syn Ich Królewskich Wysokości waży 7lb (3.2 kg). Zarówno księżna, jak i dziecko są zdrowi. Królewska para dziękuje społeczeństwu za wsparcie w tym szczególnym momencie ich życia. Więcej szczegółów zostanie udostępnionych w najbliższych dniach.

Książę Harry o narodzinach syna

Jak dowiadujemy się z komunikatu, Meghan Markle urodziła chłopca. Imię dziecka poznamy na dniach:

Nie byłem na wielu porodach. Właściwie był to pierwszy, w którym uczestniczyłem. To było niesamowite, absolutnie niesamowite. Jestem dumny z mojej żony. I jak powiedzieliby wszyscy ojcowie i rodzice, moje dziecko jest absolutnie niesamowite. Dziecko trochę się spóźniło, więc mieliśmy sporo czasu by o tym pomyśleć wyznał książę Harry podczas spotkania z brytyjskimi dziennikarzami.

8 maja książęta Sussexu pokazali twarz swojego syna oraz zdradzili jego imiona – Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Meghan Markle urodziła królewskiego potomka w szpitalu, gdzie mogła liczyć na wsparcie księcia Harry’ego. Kiedy wróci do domu liczyć będzie mogła na pomoc matki Dorii Ragland. Kobieta na kilka najbliższych tygodni przeprowadziła się z Nowego Jorku do Londynu.

Ma zajmować się dzieckiem pod nieobecność rodziców. Para zrezygnowała z zatrudniania dodatkowej niani, tak jak zrobili to np. księżna Kate i książę William.

Kolejka do brytyjskiego tronu

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego jest siódme w kolejce do brytyjskiego tronu. Przed nim kolejno są: książę Karol, książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis, książę Harry.

Wiadomo, że syn Harry’ego i Meghan Markle nie otrzyma książęcego tytułu. Przywilej ten otrzymały jedynie dzieci Williama i Kate.

Gratulacje dla młodych rodziców

Meghan Markle po porodzie otrzymała gratulacje od premier Wielkiej Brytanii Theresy May, która życzyła całej rodzinie powodzenia. Członka rodziny królewskiej gorąco powitały także zaprzyjaźnione z książęcą parą gwiazdy, m.in. Serena Williams, Victoria Beckham i Eltohn John, z którymi Meghan i Harry utrzymują przyjacielskie relacje.

Informacja o narodzinach dziecka Meghan i Harry’ego została wystawiona także przed pałacem Buckingham, który każdego dnia jest oblegany przez tysiące turystów.

Pozostaje jedynie dołączyć się do wszystkich serdeczności płynących z całego świata i życzyć młodym rodzicom wytrwałości.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry wprowadzili fanów w błąd. Chodzi o poród księżnej

Zobacz: Dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego dało o sobie znać! Co za kapitalne zdjęcie!

Zobacz: Kto prowadzi Instagram Meghan Markle? Wszystko zdradziła jedna drobna wpadka we wpisie!


Meghan Markle urodziła syna

Meghan Markle urodziła syna

Pierwsze zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry'ego

Pierwsze zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×