Szukaj

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna! Tak wygląda dziecko książęcej pary!

6 maja na świat przyszło dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego. Na Wyspach zapanowało istne szaleństwo, które raczej szybko się nie skończy. Wszystko za sprawą zdjęć noworodka, jakie właśnie trafiły do internetu. Tak wygląda syn najgorętszej pary ostatniego roku!
Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Na ten moment cała Wielka Brytania czekała z zapartym tchem. 6 maja Meghan Markle urodziła swoje pierwsze dziecko, które zaprezentowała światu dwa dni później. Książę Harry, zaraz po narodzinach królewskiego potomka, obwieścił w rozmowie z przedstawicielami lokalnej prasy, że 8 maja zostanie upublicznione pierwsze zdjęcie noworodka. Jak powiedział, tak zrobił.

W środę w południe książęta Sussexu pokazali, jak wygląda ich wspólne dziecko. Po przekazaniu światu radosnej nowiny, Meghan Markle i książę Harry zaprosili media do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej w St. George’s Hall na zamku Windsorze, gdzie niemal przed rokiem wyprawili swoje przyjęcie weselne.

Księżna podczas swojego pierwszego wystąpienia po porodzie zaprezentowała się w białej sukience Givenchy i cielistych szpilkach Manolo Blahnik.

Zobacz: Meghan Markle pierwszy raz o macierzyństwie. Co zdradziła w wywiadzie po porodzie? W jednej kwestii media nie miały racji [WIDEO]

View this post on Instagram

Oto synek #MeghanMarkle i księcia Harry’ego!

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Imiona i informacje na temat dziecka Meghan i Harry’ego

Na temat potomka rodu Windsorów, który jest siódmy w kolejce do królewskiego tronu, wiadomo coraz więcej. Pewnymi informacjami są te dotyczące wagi (3,2 kg w chwili przyjścia na świat), podwójnego obywatelstwa (brytyjskiego i amerykańskiego dzięki obywatelstwu Meghan), tytułu dziecka, a także imienia.

Kilka godzin po pokazaniu dziecka, Meghan Markle i książę Harry w oficjalnym komunikacie na Instagramie zdradzili, że ich syn otrzymał imiona Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Dlaczego syn Harry’ego i Meghan nie jest księciem?

Zgodnie zasadami panującymi na brytyjskim dworze od 1917 roku, syn księcia może używać tylko niższego tytułu swojego ojca. Oznacza to, że syn Harry’ego i Meghan jest więc hrabią Dumbarton, a jego formalne nazwisko brzmi Mountbatten-Windsor.

Jedynie królowa Elżbieta II może nadać nowo narodzonemu prawnukowi tytuł książęcy, tak jak zrobiła to w przypadku dzieci księżnej Kate i księcia Williama.

Czy w przypadku syna Meghan i Harry’ego również dojdzie do precedensu w rodzinie królewskiej?

Zobacz: Dziecko Meghan Markle pobiło wszelkie rekordy! Dzieci księżnej Kate zostały zdetronizowane

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry nie mają praw rodzicielskich do swojego dziecka! Jak to jest możliwe?!

Zobacz: Meghan i Harry złamali istotną tradycję związaną z narodzinami royal baby! Wcześniej nikt się na to nie odważył!


Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

×