Szukaj

Książę Harry oficjalnie skomentował poród Meghan Markle! Opowiedział o synu i zdradził, kiedy go zobaczymy! [WIDEO]

Meghan Markle i książę Harry 6 maja zostali rodzicami. Książęca para na świecie powitała syna. Książę Sussexu radosną nowinę przekazał podczas spotkania z dziennikarzami. Dumny ojciec zdradził, jak czuje się w nowej roli i kiedy zobaczymy twarz dziecka.
Książę Harry przemowa po pordzie Meghan Markle

Po wielu tygodniach oczekiwania royal baby jest już na świecie. Meghan Markle urodziła chłopca. Dziecko przyszło na świat 6 maja, a o jego narodzinach poinformowano w oficjalnym komunikacie:

Z przyjemnością informujemy, że Ich Królewskie Wysokości Książę i Księżna Sussex powitali swoje pierwsze dziecko wczesnym rankiem 6 maja 2019 roku. Syn Ich Królewskich Wysokości waży 7lb (3.2 kg). Zarówno księżna, jak i dziecko są zdrowi. Królewska para dziękuje społeczeństwu za wsparcie w tym szczególnym momencie ich życia. Więcej szczegółów zostanie udostępnionych w najbliższych dniach.

Chwilę po opublikowaniu oficjalnej wiadomości na Instagramie, głos postanowił zabrać książę Harry. Świeżo upieczony tata spotkał się z przedstawicielami lokalnej prasy. W rozmowie z dziennikarzami wyznał, że pojawienie się syna na świecie to dla niego niezwykłe wydarzenie:

Jesteśmy absolutnie podekscytowani, a także niezmiernie wdzięczni za wsparcie ze strony wszystkich osób wokół nas. Ten dzień jest tak niesamowity, że chcieliśmy tą radosną informacją się z wami podzielić.

Mężczyzna podkreślił, że jest bardzo dumny ze swojej żony:

Nie byłem na wielu porodach. Właściwie był to pierwszy, w którym uczestniczyłem. To było niesamowite, absolutnie niesamowite. Jestem dumny z mojej żony. I jak powiedzieliby wszyscy ojcowie i rodzice, moje dziecko jest absolutnie niesamowite.

Czy małżonkowie wybrali już imię? Książę przyznał, że na ten temat wciąż toczą się dyskusje:

Dziecko trochę się spóźniło, więc mieliśmy sporo czasu by o tym pomyśleć.

Harry zdradził, że kolejne ogłoszenie pojawi się za dwa dni. Wówczas małżonkowie pokażą twarz syna.

Zobacz: Meghan Markle urodziła! Znamy płeć dziecka! [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Zobacz: Meghan Markle RODZI! Royal baby pojawi się lada moment

Zobacz: Brytyjskie media o stanie zdrowia Meghan Markle! Jak księżna czuje się przed swoim porodem?


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×