Meghan Markle wreszcie odpowiedziała na zarzuty siostry. Prawnicy księżnej wystosowali wyczerpujący komunikat

Meghan Markle i Samantha Markle

Meghan Markle i Samantha Markle

Meghan Markle i jej starsza siostra Samantha, od lat nie mogą dojść do porozumienia. Księżna Sussexu postanowiła odnieść się do zarzutów kobiety na temat jej rzekomych kłamstw w wywiadzie z Oprah Winfrey z 2021 roku.

Konflikt między Meghan Markle a jej rodziną trwa, stale przybierając na sile. Nie od dziś wiadomo, że żona księcia Harry’ego od lat ma kiepskie relacje ze swoimi bliskimi. Zarówno jej ojciec Thomas Markle, jak i siostra Samantha, wypowiadają się niepochlebnie na temat sławnej członkini rodu, stawiając jej najróżniejsze zarzuty.

Przykładem takiej sytuacji jest reakcja starszej siostry Meghan na wywiad, który wspólnie z Harrym udzielili Oprah Winfrey w 2021 roku. Samantha Markle pozwała wówczas księżną o zniesławienie, zarzucając jej, że podczas rozmowy z dziennikarką nie była szczera. Najstarsza córka Thomasa Markle stwierdziła, że część wspomnień Meghan z dzieciństwa została sfabrykowana – zwłaszcza fakt, że powiedziała, że ​​„dorastała jako jedynaczka”.

Meghan Markle przerywa milczenie na temat sporu z siostrą

W dokumentach prawnych, złożonych w sądzie w tym tygodniu, zespół prawników księżnej podjął decyzję o umorzeniu sprawy i argumentował, że oświadczenie Meghan o jej dzieciństwie nie może być fałszywe, ponieważ jest „podręcznikowym przykładem subiektywnego stwierdzenia o tym, jak osoba myśli o swoim dzieciństwie”. W dokumentacji sprawy możemy przeczytać:

Powódka [Samantha] najpierw twierdzi, że może zaprzeczyć, że Meghan „dorastała jako jedynaczka. Ale to postrzeganie jest z natury niefalsyfikowalne. Trudno wyobrazić sobie bardziej osobiste i subiektywne odczucie niż to, jak postrzega się własne dzieciństwo. Ponadto sprzeciw powoda całkowicie ignoruje kontekst oświadczenia, w którym pani Winfrey zapytała Meghan o jej „związek” z powoda (do którego pani Winfrey odnosiła się jako „przyrodnia siostra ze strony ojca” – czytamy – Odpowiedź Meghan na to pytanie, że „dorastała jako jedynaczka” najwyraźniej nie miała być stwierdzeniem obiektywnego faktu, że nie ma genetycznego rodzeństwa ani przyrodniego rodzeństwa.

Samantha domaga się 75 000 dolarów (57 000 funtów) odszkodowania za wywiad Oprah Winfrey z Sussexami i biografię Finding Freedom, która, jak twierdziła, naraziła ją na „upokorzenie, wstyd i nienawiść na skalę światową”.

Jednym z argumentów zespołu księżnej był również fakt, że nie można jej pozwać za to, co zostało napisane w Finding Freedom, ponieważ tego nie napisała.

Meghan nie złożyła oświadczeń; nie może ponosić za nie odpowiedzialności – powiedzieli prawnicy Meghan w niedawno przedłożonych dokumentach – To takie proste,

Po czyjej stronie jesteście w sporze między siostrami? 


Meghan Markle i książę Harry na jubileuszu 70-lecia panowania królowej

Meghan Markle i książę Harry na jubileuszu 70-lecia panowania królowej

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Komentarze

 • Gość pisze:

  Księżna Meghan na nic „wreszcie” nie odpowiedziała, tylko jej prawnicy odpowiedzieli na pozew tej idiotki Samanty.
  Na marginesie, czy moglibyście zatrudnić kogoś że znajomością angielskiego, albo jakiegoś tłumacza? Przecież tego googloeego tłumaczenia nie da się czytać. To jakiś koszmarny belkot.

  • Gość pisze:

   Obie markle to idiotki i obie to pazerne harpie. Samantha przynajmniej nie szkodzi nikomu wartościowemu

 • Gość pisze:

  „zespół prawników księżnej z USA podjął decyzję o umorzeniu sprawy” ahahahahaha… no tak daleko pazury meganicy nie sięgają. póki co, w USA o takich sprawach decyduje sąd.

  • Gość pisze:

   Jak zwykle niechlujne tłumaczenie z angielskiego które zmienia sens oświadczenia wydanego przez prawników, a durna hejterzyca już się żuca jak mucha na świeże gówno i jeszcze udaje oświeconą.

  • Gość pisze:

   Fanki meg = analfabetki. Naucz się ortografii tepaku, a dopiero potem komentuj

  • Gość pisze:

   „żuca”??? ahahahahaha… i ty śmiesz kogoś wulgarnie wyzywać…

  • Gość pisze:

   Wolę sensowna wypowiedz z błędem, niż twoje rzygi.

  • Gość pisze:

   jesteś głup*ą patologią… nic dziwnego, że ci meganica imponuje.

  • Gość pisze:

   Jak można się tak do siebie odzywać? Nie wstyd wam? Obca osoba wyzwala w was aż takie emocje? Ludzie!

 • Gość Iza pisze:

  Jak zwykle chodzi o to żeby wyłudzić kasę od siostry,której się udało.

  • Gość pisze:

   Czyli Samantha dokładnie taka sama jak meg, która chciała wyłudzić kasę od rodziny królewskiej 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×