Szukaj

Meghan Markle nie ma litości dla Harry’ego. Postawiła mu ultimatum. To jednak koniec?

Meghan Markle i książę Harry przeprowadzili się do Los Angeles i tam budują swoje życie. Niestety tabloid donosi, że nie jest u nich tak kolorowo, jak by się mogło wydawać. Co się dzieje?
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle od 31 marca, po zakończeniu swoich obowiązków w rodzinie królewskiej, prowadzą życie na własny rachunek. Uwolnili się od zobowiązań i reprezentowania monarchii. Uciekli z Londynu i zamieszkali w Los Angeles. To stamtąd płyną najnowsze wieści na temat pary.

Niedawno zostali przyłapani przez paparazzi, jak pomagają dostarczać paczki potrzebującym w czasie izolacji. Wydaje się, że w końcu są w takim miejscu, jakie sobie sami wybrali. Inne doniesienia znajdujemy w jednym z tabloidów.

Meghan Markle postawiła Harry’emu ultimatum? Dlaczego?

W nowym artykule Globe mówi, że Markle powiedziała księciu Harry’emu:

To ja albo oni.

Oni to oczywiście rodzina księcia Harry’ego. Publikacja cytuje osobę, która mówi:

Powiedziano mi, że Meghan wpadła w szał po tym, jak dowiedziała się, że Harry negocjuje koniec królewskiego wygnania – i krzyknęła: „Możesz wrócić, ale Archie i ja zostajemy w Ameryce!”.

Książę Harry podobno obwinia Meghan za doprowadzenie do katastrofalnego opuszczenia rodziny i przeprowadzki do Ameryki, i obiecał, że tym razem jego żona będzie trzymać królewską linię. Ale Meghan nie chce mieć z tym nic wspólnego.

Meghan Markle i książę Harry rozwodzą się? Okładka Globe

Meghan Markle i książę Harry rozwodzą się? Okładka Globe

Wszystko to doprowadziło Meghan Markle do rzucenia przysłowiowej rękawicy.

Wie, że wyczerpała się jej postawa diwy, napady złości i aktorskie akrobacje reklamowe, i chce po prostu kontynuować swoje życie celebryty! Ostrzegła Harry’ego, aby podjął właściwą decyzję lub uświadomił sobie, że nigdy więcej nie zobaczy swojego syna! – mówi donosiciel.

Opowieść o tym, że książę Harry jest u kresu wytrzymałości, a Meghan stawia mu ultimatum, jest kolejną sensacyjną informacją, którą czytamy w Globe. W styczniu gazeta twierdziła, że książę Harry miał załamanie psychiczne w Kanadzie i był bliski ucieczki do Wielkiej Brytanii. Dotychczasowe doniesienia tabloidu trzeba włożyć między bajki. Prawdopodobnie tak samo jak najnowszą publikację.

Zobacz także: Kto przejmie opiekę nad Archiem po rozwodzie Meghan i Harry’ego?


Książę Harry i Meghan Markle rozwodzą się?

Książę Harry i Meghan Markle rozwodzą się?

Meghan Markle żąda, by książę Harry znalazł pracę

Meghan Markle żąda, by książę Harry znalazł pracę

Książę Harry i Meghan Markle rozwodzą się? Tak twierdzi New Idea

Książę Harry i Meghan Markle rozwodzą się? Tak twierdzi New Idea

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×