Meghan Markle skradła show księżnej Kate. To ona miała być dziś w centrum uwagi

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i książę Harry oświadczenie o tym, że odchodzą z rodziny królewskiej, opublikowali w środę, 8 stycznia. Czy w ten sposób chcieli zaszkodzić księżnej Kate? Data, w której oświadczenie ujrzało światło dzienne, nie wydaje się być przypadkowa.

Meghan Markle i książę Harry postanowili odejść od rodziny królewskiej. O swojej decyzji opowiedzieli w oficjalnym oświadczeniu, które w social mediach pojawiło się w środę, 8 stycznia. W poście, który skierowali do swoich obserwatorów, przeczytać można, że zamierzają wycofać z pełnienia książęcych obowiązków:

Zamierzamy wycofać się jako„ starsi ”członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, jednocześnie nadal w pełni wspierając Jej Królewską Mość Królową. Z Państwa zachęty, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, czujemy się przygotowani do dokonania tej zmiany.

Meghan Markle i książę Harry chcieli zaszkodzić księżnej Kate?

Czy data, którą wybrali, była nieprzypadkowa? Tak twierdzi spora grupa fanów rodziny królewskiej. Uważają, że w ten sposób małżonkowie chcieli odciągnąć uwagę od urodzin Kate, która swój wyjątkowy dzień świętuje co roku, 9 stycznia. Wzburzenia nie ukrywali pod najnowszym postem książąt na Instagramie:

  • Nie mogliście zaczekać jeden dzień? Tak się nie robi.
  • Najlepsze życzenia dla Kate. Prawdziwi fani nie zapominają o tym szczególnym dniu.
  • Życzymy Wam powodzenia! Ale następnym razem przemyślcie, kiedy dzielicie się z fanami takimi wiadomościami. Ta data nie jest właściwa.
  • Najlepszego dla Kate! Pamiętamy!
View this post on Instagram

“After many months of reflection and internal discussions, we have chosen to make a transition this year in starting to carve out a progressive new role within this institution. We intend to step back as ‘senior’ members of the Royal Family and work to become financially independent, while continuing to fully support Her Majesty The Queen. It is with your encouragement, particularly over the last few years, that we feel prepared to make this adjustment. We now plan to balance our time between the United Kingdom and North America, continuing to honour our duty to The Queen, the Commonwealth, and our patronages. This geographic balance will enable us to raise our son with an appreciation for the royal tradition into which he was born, while also providing our family with the space to focus on the next chapter, including the launch of our new charitable entity. We look forward to sharing the full details of this exciting next step in due course, as we continue to collaborate with Her Majesty The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge and all relevant parties. Until then, please accept our deepest thanks for your continued support.” – The Duke and Duchess of Sussex For more information, please visit sussexroyal.com (link in bio) Image © PA

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Księżna Kate i Meghan mają konflikt. Od jak dawna?

O tym, że między Meghan, a Kate panuje konflikt mówi się od dawna. Miał się rozpocząć w momencie ślubu Markle i Harry’ego, kiedy doszło do nieprzyjemnej sytuacji z udziałem księżniczki Chatlotte:

Między Meghan a Kate pojawił się spór o odpowiednie dopasowanie sukienki księżniczki Charlotte. Wszystko zostało odłożone na ostatnią chwilę, stąd ten stres – przyznał informator magazynu People.

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Atmosfera podobno była napięta do tego stopnia, że Kate miała usłyszeć nieprzyjemne słowa ze strony Meghan, które doprowadziły ją do płaczu. Od tego momentu panie miały tylko udawać, że się lubią, przyjacielsko odnosząc się jedynie podczas oficjalnych wizyt.

Zobacz: Ojciec Meghan Markle odważnie skomentował odejście córki z rodziny królewskiej. Tylko on mógł tak powiedzieć

 


Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×