Szukaj

Dziecko Meghan Markle pobiło wszelkie rekordy! Dzieci księżnej Kate zostały zdetronizowane

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego, chociaż dopiero co się urodziło, już zdążyło odnotować pierwszy historyczny sukces. Zdjęcie z informacją o przyjściu na świat syna książąt Sussexu pobiło należący do księcia Louisa rekord popularności na Instagramie.
Księżna Kate, MEghan MArkle

Księżna Kate, MEghan MArkle

Meghan Markle i książę Harry kilka tygodni temu założyli wspólne konto na Instagramie @SussexRoyal. Już wtedy było wiadomo, że na swoim oficjalnym profilu książęta Sussexu poinformują o narodzinach dziecka. 6 maja po godzinie 15.00 czasu polskiego pojawiła się grafika z napisem „To chłopiec”, do której dołączono opis z następującą treścią:

Z przyjemnością informujemy, że Ich Królewskie Wysokości Książę i Księżna Sussex powitali swoje pierwsze dziecko wczesnym rankiem 6 maja 2019 roku. Syn Ich Królewskich Wysokości waży 7lb (3.2 kg). Zarówno księżna, jak i dziecko są zdrowi. Królewska para dziękuje społeczeństwu za wsparcie w tym szczególnym momencie ich życia. Więcej szczegółów zostanie udostępnionych w najbliższych dniach.

Wiadomość o porodzie Meghan Markle ucieszyła ponad dwa miliony internautów, którzy niemal natychmiast rzucili się z gratulacjami. Królewscy fani na potęgę klikali w symboliczne serduszka, podbijając w ten sposób popularność wpisu, który już po godzinie doczekał się ponad 1 miliona reakcji. Tym samym książęce konto pobiło kolejny rekord na Instagramie. jak dotąd nikt nie osiągnął tak imponującej liczy „lajków” w tak krótkim czasie. Obecnie liczba serduszek wzrosła do ponad 2,7 mln.

Takich ogromną popularnością nie ciszyły się wpisy o narodzinach dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Chociaż wiadomość o przyjściu na świat królewskich potomków wywołała trzęsienie w mediach, nie zyskała w tak krótkim czasie tak imponującej liczby reakcji ze strony internautów. Post o narodzinach księcia Louisa w ciągu godziny po publikacji polubiło „tylko” 560 tysięcy osób.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry nie mają praw rodzicielskich do swojego dziecka! Jak to jest możliwe?!

Zobacz: Ojciec Meghan Markle skomentował narodziny wnuka! Jego słowa zadziwiły całą Wielką Brytanię!

Zobacz: Meghan Markle urodziła. Jak księżna Kate i książę William zareagowali na wiadomość o porodzie?

 


Meghan Markle urodziła syna

Meghan Markle urodziła syna

Biuletyn wydany po narodzinach dziecka Meghan Markle

Biuletyn wydany po narodzinach dziecka Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry z wizytą w ambasadzie Nowej Zelandii

Meghan Markle i książę Harry z wizytą w ambasadzie Nowej Zelandii

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×