Wirtualna Polska

Media Expert zmienia ambasadorkę. Dodę zatąpi…

Media Expert zmienia ambasadorkę. Dodę zatąpi…

Fotografia: AKPA

Wirtualna Polska

Doda przez kilka lat była twarzą marki Media Expert. Wokalistka promowała sieć sklepów z AGD swoją twarzą, jednak przyszedł czas na zmiany.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Królową zastąpiła jej młodsza koleżanka po fachu – Ewelina Lisowska, którą już możemy oglądać w najnowszym spocie reklamowym marki.

Doda i Ewelina Lisowska

Nowa kampania reklamowa jest jak zwykle zrealizowana z dużym rozmachem. Reklamy emitowane będą we wszystkich największych stacjach radiowych i telewizyjnych.

O powodach zakończenia współpracy z Doda opowiedział Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci.

Po wielu latach bardzo owocnej współpracy z Dorotą Rabczewską (Dodą), zdecydowaliśmy się zaskoczyć naszych klientów nową gwiazdą. Wybór Eweliny Lisowskiej był niemal błyskawiczny – jest niezwykle utalentowana, popularna wśród internautów, posiada wspaniały głos, charyzmę i to coś, co przyciąga uwagę widza lub słuchacza. Wierzymy, że nasza współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron – czytamy na stornie media2.pl

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W spotach wykorzystano motywy przeboju Eweliny Lisowskiej W stronę słońca, który okazał się hitem roku 2013.

Nowa kampania reklamowa jest dla nas również symbolicznym podsumowaniem szczególnego dla nas roku. Strategia zwiększenia udziału w rynku, jaką realizowaliśmy w 2014 roku, ponad 300 elektromarketów w całej Polsce, czy sukces sklepu internetowego mediaexpert.pl pokazuje skalę naszego rozwoju. Dzięki niej Media Expert jest jedną z największych i najdynamiczniej rozwijających się sieci elektromarketów w naszym kraju, oferującą klientom największy wybór elektroniki użytkowej oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii zarówno w sklepach stacjonarnych jak i poprzez sklep internetowy mediaexpert.pl – dodał Mystkowski.

Widzieliście już najnowszą reklamę z Lisowską? Jeśli nie to zobaczcie koniecznie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×