Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan, Olejnik, Bohosiewicz [ZDJĘCIA + WYNIKI]

Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w zjawiskowych kreacjach: Kożuchowska,...

Gwiazdy na gali finałowej festiwalu w Gdyni w...

Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po boskiej plaży na Szeszelach! Jej rozanielony mąż pęka z dumy!

Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po boskiej plaży na...

Szczupluteńka Agnieszka Kaczorowska w zmysłowym bikini paraduje po...

Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją willą. Co za stylizacja!

Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją willą. Co za...

Małgorzata Rozenek jak gwiazda Hollywood bryluje przed swoją...

Dziś niedziela, 23.09.2018

KOSZMAR! Kolumbia zmasakrowała Polskę na Mundialu! Nasza reprezentacja wraca do domu

Wynik meczu Polska-Kolumbia

Za nami drugi mecz polskiej reprezentacji na Mundialu w Rosji. Tym razem był to mecz ostatniej szansy dla polskich orłów. Adam Nawałka, zgodnie z zapowiedzą, zmienił skład naszej drużyny.  Selekcjoner zdecydował się na nową taktykę i zmianę aż czterech piłkarzy w porównaniu z przegranym starciem z Senegalem. Nie przyniosło to jednak oczekiwanego sukcesu, bowiem Kolumbia wygrała z Polską 3:0.

Nawałka odsunął od podstawowego składu zdrowych Kamila Grosickiego i Jakuba Błaszczykowskiego. Z wyjściowej jedenastki z Senegalem wylecieli również Thiago Cionek (autor spektakularnego gola samobójczego) i Arkadiusz Milik. Cionka zastąpił Jan Bednarek, natomiast za Milika w linii za Robertem Lewandowskim pojawił się Dawid Kownacki. Łukasz Piszczek, który wcześniej zagrał z prawej strony, został przesunięty do środka obrony. Podczas meczu z Kolumbią zabrakło miejsca dla świetnych skrzydłowych, za których na bokach zagrali Bartosz Bereszyński i Maciej Rybus.

Polacy swój mecz ostatniej szansy z Kolumbia rozegrali w składzie: Wojciech Szczęsny – Łukasz Piszczek, Jan Bednarek, Michał Pazdan – Bartosz Bereszyński, Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski, Piotr Zieliński Maciej Rybus – Dawid Kownacki, Robert Lewandowski.

Zobacz: „Walczyłem, robiłem wszystko”. Załamany Robert Lewandowski skomentował klęskę Polski na Mundialu. Po meczu z Kolumbią nie przebierał w słowach

Kto strzelił gole dla Kolumbii?

Kolumbia była dominatorem podczas dzisiejszego spotkania. Polacy nie mieli żadnych szans. w 40 minucie padł gol dla drużyny z Ameryki Południowej. Krótko rozegrany rzut rożny, Quintero podał do Jamesa, który miękko dośrodkował, a Mina głową wpakował piłkę do siatki. To była piękna bramka naszych rywali.

W drugiej połowie polski selekcjoner dopuścił do gry Kamila Grosickiego z nadzieją, że słynny Turbo Grosik zmotywuje polskich piłkarzy. Niestety, Grosicki nie pomógł. Po chwili dołączył do niego kontuzjowany Kamil Glik.

Druga połowa okazała się pechowa dla Jana Bednarka, który dostał żółtą kartkę.

W 70. minucie Polska straciła drugiego gola. Kapitalne prostopadłe podanie do Falcao, który stanął oko w oko ze Szczęsnym i strzałem po ziemi pokonał go. 5 minut później Cuadrado zdobył trzecią bramkę dla Kolumbii.

Polacy przegrali z Kolumbią 0:3, oznacza to, że po meczu z Japonią wracają do Polski.

Warto dodać, że według brytyjskich bukmacherów Polska miała przegrać z Kolumbią 0:2. Nikt nie spodziewał się aż tak fatalnego wyniku niedzielnego starcia.

Polacy są, jak na razie, jedyną reprezentacją z Europy, która zakończyła swoją przygodę z Mundialem.

Tak gwiazdy kibicują Polsce w meczu z Kolumbią: Marina, Anna Lewandowska, Natalia Siwiec, Marcelina Zawadzka

Marina z całych sił kibicuje Wojtkowi Szczęsnemu na Mundialu! Z tej okazji zaprezentowała pięknie zaokrąglony brzuszek

Śliczna siostra Roberta Lewandowskiego jest już w Rosji. Pokazała jak kibicuje bratu w meczu o wszystko na Mundialu!

Czy spodziewałeś/aś się, że Polska tak szybko odpadnie z Mundialu 2018?