Mąż Joanny Krupy przyłapał Ashę. Czym zajmuje się dziewczynka? To dopiero spryciula!

Asha i Douglas Nunes

Asha i Douglas Nunes

Mąż Joanny Krupy, Douglas Nunes, chętnie publikuje zdjęcia córeczki na Instagramie. Tym razem przyłapał ją w szczególnym momencie. Czy zajmowała się Asha?

Joanna Krupa mieszka w USA, ale karierę robi również w Polsce. Od kilku tygodni przebywa w kraju, ponieważ bierze udział w nagraniach do nowej edycji Top ModelPrzez pewien czas jej córeczka Asha przebywała pod opieką Douglasa Nunesa w Kalifornii, ale jej mama tak bardzo tęskniła, że postanowiła polecieć po nią do Los Angeles. Na początku lipca wylądowały na lotnisku w Warszawie. Gwiazda pochwaliła się relacją, w której jej córeczka kradnie całą uwagę.

Obecnie w stolicy przebywa również mąż Joanny Krupy, Douglas Nunes. Mężczyzna bardzo lubi wracać jak tylko może do ojczyzny żony, a z potraw szczególnie upodobał sobie pierogi.

Zobacz także: Krupa na spacerze z Ashą. Zabrała ze sobą niezwykle oryginalny gadżet, który ułatwia jej opiekę nad córką

Nie jest tajemnicą, że Nunes bardzo chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z Polski. Tym razem przyłapał córeczkę w szczególnym momencie. Czym zajmowała się Asha?

Mąż Joanny Krupy przyłapał córkę z książką. Słodka fotografia Ashy

Miłość Joanny i Douglasa zrodziła się dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności. Małżonkowie poznali się podczas spaceru z psami. Nunes nie zdawał sobie sprawy, że piękna Polka jest bardzo popularna.

Bardzo się martwiłam, gdy dowiedziałam się, że Douglas nie lubi show-biznesu. Kiedy zobaczył, ilu ludzi obserwuje mnie w internecie, był przerażony. Mówił, że nie chce żadnych aplikacji, żadnych mediów i że wszystkich zablokuje! – opowiadała Joanna Krupa.

Obecnie zdaje się, że się oswoił z tym, że jego ukochana to gwiazda. Sam także chętnie korzysta z social mediów, szczególnie, odkąd został ojcem, a Asha całkowicie zawładnęła jego sercem.

W najnowszym poście pokazał córeczkę, którą przyłapał podczas czytania całkiem poważnej lektury. Nie mógł się powstrzymać i podzielił się zdjęciem w sieci.

Podstawowa lektura, na dobry początek… – zażartował.

Asha wygląda na bardzo zajętą. Z powagą wertuje strony. Zdaje się, że znalazła bardzo ciekawe ilustracje. Internauci rozbawieni komplementują malutką. Trzeba przyznać, że jest słodka.


Asha z książką

Asha z książką

Asha lubi jazdę tramwajem

Asha lubi jazdę tramwajem

Joanna Krupa na spacerze z Ashą

Joanna Krupa na spacerze z Ashą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×