Marta Żmuda Trzebiatowska z córeczką szykują się do świąt. Gwiazda pokazała kreacje. Włożą takie same sukienki

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska razem z mężem wychowują dwoje dzieci. Gwiazda zdradziła, jak wystylizuje siebie i córeczkę na święta. Pokazała piękne zdjęcie. 

Marta Żmuda Trzebiatowska to jedna z najbardziej lubianych aktorek młodego pokolenia. Sympatię widzów zyskała już wiele lat temu, pojawiając się w wielu popularnych serialach. Nie zabrakło jej też na dużym ekranie i udowodniła, że ma wielki talent komediowy. Wystąpiła między innymi w takich produkcjach jak: Och, Karol 2, czy Nie kłam kochanie. Fani uwielbiają ją również za występy w takich produkcjach jak Blondynka, Na dobre i na złe.

Gwiazda nie często bywa na salonach i zazwyczaj pojawia się jedynie na ważnych premierach. Towarzyszy jej wówczas mąż, Kamil Kula. Aktorska para to jeden z najpiękniejszych związków w show-biznesie. Od 2015 roku stanowią zgodne małżeństwo, ale nie afiszują się ze swoim uczuciem w mediach. Dowodem na siłę ich miłości jest natomiast dwoje dzieci. Razem wychowują syna, który przyszedł na świat w 2017 roku, a w zeszłym roku dołączyła do niego także młodsza siostra.

Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała świąteczne kreacje

Marta długo nie informowała o tym, że spodziewa się kolejnego dziecka. Krągłości pokazała, dopiero gdy były one mocno widoczne i podziękowała wówczas za wszystkie gratulacje, potwierdzając krążące od dawna plotki. Jej córeczka w maju skończyła rok. Jak do tej pory rodzice nie zdecydowali się ujawnić jej wizerunku fanom. Podobnie jest także jeśli chodzi o ich starszego synka. Aktorzy starają się chronić wizerunek maluszków, jednocześnie są bardzo aktywni na Instagramie.

Tam dzielą się zazwyczaj kulisami swojej pracy i informują o nadchodzących projektach. Marta wrzuca też sporo zdjęć z wnętrza ich domu. Mogliśmy już zobaczyć, jak między innymi wygląda pokoik jej pociech. Niesiona świąteczną atmosferą gwiazda ponownie uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącego świąt Bożego Narodzenia. Wiadomo, że razem z córeczką wystąpią w identycznych kreacjach. Aktorka pokazała je na Instagramie i przyznała, że to jej marzenie.

Zawsze chciałam się tak ubrać z córcią. Dziękuję za spełnienie marzenia – napisała.

W nadchodzące święta mama i córka będą miały na sobie brązowe sukienki w kratę ze śnieżnobiałymi ozdobnymi kołnierzykami, a także pasujące do całości kokardy we włosach. Stylizacje aktorki i jej córeczki zobaczycie w naszej galerii. Jak Wam się podobają?


Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała świąteczną kreację

Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała świąteczną kreację

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×