O zarobkach i zakazach dla niani dzieci księżnej Kate krążą legendy. Teraz wszystko jest już jasne! Opadną wam szczęki

Maria Teresa Turrion Borrallo

Maria Teresa Turrion Borrallo

Maria Borrallo nianią, która wychowuje królewskie dzieci

Niania księcia Louisa Maria Borrallo podczas opieki nad dziećmi księżnej Kate i Williama nie może dawać klapsów. W innym przypadku zostanie odsunięta od opieki nad nimi. Co jeszcze wiadomo o niani, która odegrała jedną z ról podczas chrztu jednego z najmłodszych prawnuków królowej Elżbiety II?

Pani Borrallo zaczęła współpracować z księżną Kate i księciem Williamem od momentu w którym mały George przyszedł na świat. Podobno początkowo Kate zarzekała się, że sama będzie wychowywać dzieci, szybko jednak okazało się, że nie da rady. George był więc pod jej opieką od ósmego miesiąca, a Charlotte od pierwszych dni życia. Teraz Borrallo zajmuje się także Louisem.

Kim jest Maria Borrallo, niania księcia Louisa?

Dodajmy, że Borrallo pochodzi z Palencii w północnej Hiszpanii, gdzie kształciła się w prestiżowym Norland College w Bath. Szkoła ta od ponad 125 lat jest znana z wyjątkowego poziomu szkolenia. W ramach edukacji przyszłe nianie uczą się szycia, gotowania oraz zmiany pieluch, a także przechodzą szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy i samoobrony.

Więcej informacji na temat tej placówki ujawniła pisarka Louise Heren. Kobieta jest współtwórczynią książki o nianiach norlandzkich i spędziła rok w college’u, robiąc film dokumentalny. W rozmowie z jedną z brytyjskich redakcji stwierdziła, że:

 Nianie nigdy nie będą się bić. Jeśli tak się stanie, zostaną odsunięte od pracy.

Niania dzieci Kate i Williama ma zakaz ich bicia

W ramach szkolenia w elitarnym instytucie absolwenci są bowiem ostrzegani, że każdy kto stosuje karę cielesną zostanie wydalony ze szkoły. Wierzy się tam bowiem, że „dziecko nigdy nie jest niegrzeczne”. Nic więc dziwnego, że jej wykształcenie sprawiło, że jest jedną z najbardziej poszukiwanych opiekunek w Wielkiej Brytanii, a do opieki nad potomkami wybrała ją sama rodzina królewska.

Na co dzień opiekunka korzysta z prywatnej przestrzeni pałacu Kensington – sypialni, salonu, aneksu kuchennego i łazienki. W trakcie codziennych obowiązków oprócz dzieci, dba także o zapobieganie wyciekom informacji do mediów społecznościowych i jest w stanie rozpoznać w tłumie porywacza. W opiece nad dziećmi ma spore doświadczenie. Wcześniej zajmowała się podopiecznymi brytyjskich milionerów i arystokratów.

Szacuje się,  że Borrallo zarabia około 40 tysięcy funtów rocznie.

Chrzciny księcia Louisa bez królowej Elżbiety II! Monarchini zrezygnowała z udziału w wydarzeniu. Znamy powód

I po tajemnicy! Wiadomo już kogo księżna Kate i książę William wybrali na rodziców chrzestnych księcia Louisa!

Chrzest księcia Louisa. Woda z drugiego końca świata to tylko początek królewskich fanaberii


Maria Teresa Turrion Borrallo – niania dzieci Kate i Williama

Maria Teresa Turrion Borrallo – niania dzieci Kate i Williama

Maria Borrallo w Polsce. Niania dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Maria Borrallo w Polsce. Niania dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Maria Borrallo. Niania dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Maria Borrallo. Niania dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×