Szukaj

Margaret walczy o nagrodę MTV EMA 2020, ale nie zagłosowała na siebie. Zdradziła, komu kibicuje

Margaret o MTV EMA 2020

Margaret o MTV EMA 2020

Głosowanie na MTV EMA 2020 ruszyło. O statuetkę walczy pięciu polskich artystów, wśród nich Margaret. Gwiazda zdradziła, na kogo oddała swój głos. Ku zaskoczeniu wielu, wsparła swojego rywala.

8 listopada wręczone zostaną nagrody MTV EMA 2020, które trafią w ręce najlepszych światowych artystów. Na szczególną uwagę zasługuje kategoria Best Polish Act, w której ramach wybierany jest najlepszy polski artysta. W przeszłości to prestiżowe wyróżnienie trafiło w ręce: Kamila Bednarka, Roksany Węgiel, Blog27 i Myslovitz. Kto tym razem dołączy do grona laureatów?

Polscy artyści nominowani do nagrody MTV EMA 2020 to: Margaret, Quebonafide, Sanah, Krzysztof Zalewski i Daria Zawiałow. Cała piątka już teraz walczy o uznanie fanów, którzy mogą wspierać swoich faworytów za pośrednictwem profesjonalnego formularza do głosowania na oficjalnej stronie (tutaj).

Mogłoby się wydawać, że nominowani będą zabiegać o jak największe wsparcie ze strony fanów. Tymczasem Margaret zaskoczyła decyzją i zdradziła, że w plebiscycie MTV EMA 2020 zagłosowała, ale nie na siebie. Wokalistka doceniła ostatniego osiągnięcia jednej z gwiazd, z którą przyszło jej rywalizować o statuetkę.

Na kogo Margaret zagłosowała w MTV EMA 2020?

Podczas rozmowy z fanami Margaret przyznała, że na oficjalnej stronie oddała swój głos na artystę, który w tym roku wylansował co najmniej kilka przebojów, z Bubbletea na czele. W oczach Małgosi Jamroży sporym uznaniem może poszczycić się Quebonafide, który – podobnie jak od niedawna ona – jest gwiazdą polskiego rapu.

Jak miałabyś głosować na MTV, to kto to by był z Polski? – zapytała jedna z internautek.

Margaret z pewnością zaskoczyła wielu swoją odpowiedzią:

Już dziś zagłosowałam na Quebonafide – napisała gwiazda, oznaczając oficjalny profil Kuby Grabowskiego.

Margaret do nagrody MTV EMA jest nominowana po raz siódmy (w tym raz walczyła o wyróżnienie dla Najlepszego artysty w Europie). Dotychczas triumfowała trzykrotnie – w 2015, 2016 i 2018 roku. Czy w tym roku ponownie sięgnie po statuetkę?


Na kogo Margaret zagłosowała na MTV EMA 2020?

Na kogo Margaret zagłosowała na MTV EMA 2020?

Margaret na gali MTV EMA 2018

Margaret na gali MTV EMA 2018

Margaret z nagrodą MTV EMA 2014

Margaret z nagrodą MTV EMA 2014

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×