Szukaj

Mimo zniesienia wiz bracia Mroczek nie polecą do USA bez problemów! Aktorzy podpadli Amerykanom…

Mimo zniesienia wiz bracia Mroczek nie polecą do USA bez problemów! Aktorzy podpadli Amerykanom...

Mimo zniesienia wiz bracia Mroczek nie polecą do USA bez problemów! Aktorzy podpadli Amerykanom...

Na początku października Donald Trump ogłosił, że dołączy Polskę do ruchu bezwizowego. Będzie można podróżować do USA bez wizy turystycznej - ale to niestety nie dotyczy wszystkich! 

O tym, że Trump planuje znieść wizy dla Polaków wiadomo już od jakiegoś czasu. Radości nie ma końca, ale to niestety nie dotyczy wszystkich. Wciąż zostało bowiem wiele obostrzeń, których należy przestrzegać. I tak mimo zniesienia wiz, bracia Mroczek nie będą mogli swobodnie polecieć do Stanów Zjednoczonych. Powód? Kilka lat temu podpadli Amerykanom…

Zobacz: Rafał Mroczek znalazł pocieszenie po rozstaniu z żoną. Wspiera go śliczna gwiazda „M jak miłość”

Wkrótce do USA będzie można polecieć bez wizy turystycznej, ale ten przepis nie dotyczy tych, którzy po 1 marca 2011 roku przebywali w Syrii, Sudanie, Somalii, Libii, Iraku, Iranu oraz Korei Północnej. I właśnie tym Rafał i Marcin Mroczek przeskrobali sobie najbardziej. Aktorzy z M jak miłość w 2015 roku odwiedzili Iran. Razem z Reprezentacją Artystów Polskich grali wtedy mecz. Złożyli też kwiaty pod pomnikiem wygnańców polskich.

Zobacz: Rafał Mroczek wydał oświadczenie w sprawie rozstania z partnerką i podziału obowiązków rodzicielskich. Wszystko po policyjnej interwencji w jego mieszkaniu!

Mogą być kłopoty… Jeśli serialowy Piotrek i Paweł Zduńscy będą kiedykolwiek chcieli wylecieć do USA konieczna będzie wiza – mimo wszystko. Aktorzy zdają się tym jednak nie przejmować:

Jeśli kiedyś zechcę polecieć do USA, na wszelki wypadek wykonam wcześniej telefon do ambasady – powiedział Marcin Mroczek w rozmowie z Super Expressem.

Na „czarnej liście” znajduje się dużo więcej takich osób. Reprezentacją Artystów Polskich kierował Radosław Majdan – i jego także dotyczą nowe przepisy.

Zobacz: To nie bracia Mroczek dostali rolę w “M jak miłość”! W serialu mieli zagrać inni przystojniacy!


Rafał i Marcin MroczekM jak miłość odcinek 1196, Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)

M jak miłość odcinek 1196, Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)

M jak miłość Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Kuba Markowski (Marcin Piętowski)

M jak miłość Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Kuba Markowski (Marcin Piętowski)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×