Mandaryna i Fabienne pokazały się w niemal identycznych fryzurach. Teraz naprawdę trudno je od siebie odróżnić

Fabienne i Mandaryna przed metamorfozą

Fabienne i Mandaryna przed metamorfozą

Mandaryna i Fabienne zrobiły sobie niemal identyczne fryzury. Matka i córka wyglądają teraz jak siostry. Podobieństwo jest naprawdę uderzające!

Marta Wiśniewska, znana bardziej jako Mandaryna, zaczynała karierę w show-biznesie jako partnerka Michała Wiśniewskiego i tancerka i choreografka zespołu Ich Troje. Marta i Michał pobrali się w 2003 roku. Ich ślub odbił się szerokim echem w mediach, o czym była partnerka lidera zespołu opowiedziała w ostatnim wywiadzie. Para doczekała się razem dwójki dzieci: Xaviera Michała (ur. 2002) i Fabienne Martę (ur. 2003). Niestety, związek ich rodziców nie wytrzymał próby czasu i rozpadł się w 2006 roku.

Mandaryna nie dała o sobie zapomnieć szerszej publiczności. Cały czas jest aktywna artystycznie i w mediach społecznościowych. W lipcu ub. roku wydała utwór Nie będziesz szła sama, który nagrała razem z Gosią Andrzejewicz Iną. W listopadzie z kolei opublikowała na YouTube klip do piosenki Love Is Just A Game. Obejrzycie go poniżej.

Powracająca na scenę gwiazda często dzieli się z fanami wspólnymi zdjęciami ze swoimi dziećmi. Tym razem dodała fotki z Fabienne. Obie kobiety sprawiły sobie takie same fryzury.

Mandaryna i Fabienne Wiśniewska mają takie same fryzury. Jak wyglądają?

Mandaryna dodała na Instagramie zdjęcia, na których zapozowała z córką. Na pierwszym z nich obie mają fryzury w takim samym, jasnym kolorze. Na drugim – obie mają rudo-brązowe włosy. Trzeba przyznać, że Marta i Fabienne nie są do siebie podobne tylko dzięki nowym fryzurom, ale też niemal identycznym (i pięknym zarazem) rysom twarzy, oczom i ustom.

W komentarzach zaroiło się od pochwał pod względem obu pań:

  • Piękne kobietki.

  • Raczej sisters.

  • W jasnych włoskach pięknie.

  • Ciemniejszy odcień jak dla Was!

  • Lepiej Wam jednak w blond.

Jak nie trudno się domyślić, bohaterki sesji mają na sobie peruki. Przygotował je stylista Kajetan Góra, który w swojej karierze współpracował z wieloma gwiazdami.

Kim jest Kajetan Góra?

Kajetan Góra z branżą fryzjerską związany jest od najmłodszych lat. Amerykański portal The WIGs uznał go za jednego z najzdolniejszych perukarzy na świecie. Jego pierwszą znaną klientką była Beata Kozidrak, z którą po latach odnowił współpracę. Wystąpił nawet w teledysku do jej singla Upiłam się tobą. W swojej karierze Góra dbał o włosy takich sław jak: Małgorzata Rozenek, Ida Nowakowska, Kasia Zielińska, Maryla Rodowicz, Natalia Siwiec, Aleksandra Szwed, Maffashion, Edyta Górniak. Z Mandaryną i rodziną Wiśniewskich współpracuje od ponad dekady. W przeszłości kreował wizerunek zagranicznych gwiazd. Czesał Faye Dunaway podczas festiwalu w Cannes oraz pracował w Hollywood na planie jednej z produkcji – o szczegółach opowiedział reporterowi Jastrząb Post (wideo poniżej). Prywatnie związany był z cenioną fotografką gwiazd, Sandrą Sobolewską.


Mandaryna i Fabienne wyglądają niemal identycznie

Mandaryna i Fabienne wyglądają niemal identycznie

Mandaryna i Fabienne wyglądają niemal identycznie

Mandaryna i Fabienne wyglądają niemal identycznie

Mandaryna i Fabienne wyglądają niemal identycznie

Mandaryna i Fabienne wyglądają niemal identycznie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×