Szukaj

Małgorzata Socha wisi na słupie robiąc rozgwiazdę! Aktorka wygina swoje boskie ciało w pałąk jak Anna Lewandowska!

Małgorzata Socha pochwaliła się znakomitym zdjęciem, na którym prezentuje światu swoją znakomita formę. Aktorka jest wysportowana jak olimpijka, a to wszystko dzięki aplikacji Anny Lewandowskiej
Małgorzata Socha peeling za 700 złotych

Małgorzata Socha po trzecim porodzie w błyskawicznym tempie wróciła do formy. Gwiazda Przyjaciółek ma figurę nastolatki, jest niezwykle zwinna i wysportowana. Socha kocha sport, zatem regularnie biega z mężem, jeździ na rowerze i szaleje na łonie natury ze swoimi dziećmi. Aktorka zaliczyła już obóz kondycyjny Anny Lewandowskiej, na którym szlifowała swoją formę. Obecnie Małgosia dużo ćwiczy na siłowni, korzysta także z aplikacji treningowej najsłynniejszej trenerki.

Efekty jej ciężkiej pracy nad kondycją są widoczne gołym okiem. Socha jest zwinna jak zawodowa gimnastyczka. Swoje nieprawdopodobne umiejętności aktorka zaprezentowała fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Małgorzata wkleiła cudne zdjęcie, na którym wisi na słupie w pozycji rozgwiazdy:

Mój poprzedni wpis został przez niektórych źle zrozumiany – owszem ćwiczyłam, ale z APLIKACJĄ @annalewandowskahpba, a nie z Anią – na zdjęciu była moja koleżanka Tymczasem nadal w duchu sportu – pozycja na rozgwiazdę  – napisała Socha

Wyginająca się w powietrzu Socha, natychmiast wywołała spore poruszenie na swoim profilu. Fani aktorki zachwyceni magiczną pozą swojej idolki, nie szczędzili jej komplementów:

  • Gosia na szczycie
  • Nasza gwiazda
  • Super zdjęcie
  • Ty nawet nie wiesz jak Cie Andrzej kocha
  • Ale jesteś wygimnastykowana jak guma

Zobaczcie jakie cuda Małgosia robi ze swoim ciałem.

Zobacz: Małgorzata Socha w pelerynce z ceraty tańczy w deszczu! W swoim kropkowanym celofanie wygląda prawie jak z salonu Diora!

Zobacz: Małgorzata Socha nago pod prysznicem reklamuje peeling za 700 złotych. Internauci skrytykowali gwiazdę: “Śmiech na sali”

Zobacz: Szaleje w ogródku ze swoimi córkami! Jednak największą uwagę internautów skupia wielki dekolt i płaski brzuch pięknej mamy!


Małgorzata Socha robi w powietrzu rozgwiazdę,

Małgorzata Socha robi w powietrzu rozgwiazdę,

Małgorzata Socha trening na świeżym powietrzu

Małgorzata Socha trening na świeżym powietrzu

Małgorzata Socha z córką nad Bałykiem

Małgorzata Socha z córką nad Bałykiem

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×