Szukaj

Małgorzata Rozenek podciągnęła koszulkę i pokazała ogromny ciążowy brzuszek. Jest bardzo intymnie

Małgorzata Rozenek z dużym ciążowym brzuszkiem zapowiada nową metamorfozę. Jak wygląda na kilka miesięcy przez porodem? Fani zachwyceni.
Małgorzata Rozenek w ciąży

Małgorzata Rozenek w ciąży

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Za kilka miesięcy na świat przyjdzie jej synek. Przyszła mama już przygotowuje się do jego narodzin i kompletuje wyprawkę, czego dowodem mogą być zdjęcia zrobione jakiś czas temu przez paparazzi. Czas, który pozostał, spędza realizując się zawodowo.

Rozenek wciąż jest aktywna w sieci, gdzie regularnie publikuje kulisy swojej pracy, pokazując m.in. efekt nowych kampanii reklamowych, a także stylizacje, które wybiera na branżowe wyjścia. Decyduje się na publikacje bardzo intymnych zdjęć, na których pokazuje coraz większy brzuszek.

Małgorzata Rozenek z ciążowym brzuszkiem. Jak wygląda?

Tak jak we wtorek, kiedy w sieci umieściła fotografie z atelier stylisty fryzur i perukarza – Kajetana Góry, w opisie których zapowiada nowy, sekretny projekt. Przed obiektywem pozuje białych spodniach, a także bluzie, którą podwinęła tuż pod biustem. W ten sposób wyeksponowała, sporych rozmiarów, brzuszek, z którym wygląda kwitnąco:

Przymiarki do czegoś szalonego i ciążowego już niedługo #secretproject #staytuned wszystkim obecnym, przeszłym i przyszłym brzuszkom, życzę cudownego dnia. #staystrong #stayhappy #staypositive – podpisała zdjęcie gwiazda.

Sądząc po lokalizacji, w której zostało wykonane zdjęcie, sekretnym projektem będzie metamorfoza, którą Perfekcyjna przejdzie pod okiem Kajetana Góry. Co zmieni? O tym przekonamy się w najbliższym czasie. Pewne jest, że nowe zdjęcie ciężarnej Małgorzaty Rozenek poruszyło jej fanów:

  • Jaki piękny brzuszek.
  • Cieszę się, że jest to zdjęcie, bo widziałam już sporo komentarzy o udawaniu ciąży. Tak zamyka się usta hejterom! Pozdrawiam!
  • Mama coraz piękniejsza wiec chłopczyk będzie coś tak czuje. Zdrówka życzę bo jak by nie było to jest najważniejsze.
  • Hahaha wreszcie te wszystkie anonimowe specjalistki uwierzą że to nie poduszka.
  • Jak pięknie Pani wygląda 🙂 Cudownie…:)

Trudno nie zgodzić się z powyższymi komentarzami. Rozenek z ciążowym brzuszkiem wygląda wspaniale. Już nie możemy doczekać się momentu, w którym pochwali się upragnionym maleństwem.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek rzuciła na kolana ciążową stylizacją. Wygląda jak prawdziwa bogini


Małgorzata Rozenek w ciąży. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek w ciąży. Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek z ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek z ciążowym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek w ciąży w czarnej sukni

Małgorzata Rozenek w ciąży w czarnej sukni

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×