Rozenek wróciła do domu i wpadła w stęsknione ramiona Henia. Pokazała wideo z porannych czułości z synkiem, a internauci krytykują. Co tym razem?

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała wideo z porannych przytulasków z Heniem. Nie ukrywa, że cieszy się, że wróciła do domu. Internauci komentują. Nie wszystko im się podoba.

Małgorzata Rozenek ma wyjątkowo dobry czas w swoim życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Ubiegłego lata spełniła jedno ze swoich marzeń i od sierpnia pojawia się w Dzień Dobry TVN. Programowym partnerem gwiazdy jest Krzysztof Skórzyński. Małgosia ma spore grono fanów, ale nie zabrakło także krytyków, więc jak na profesjonalistkę przystało, bierze do serca uwagi jednych i drugich i ciężko pracuje nad sobą.

Obecnie czuje się już bardzo swobodnie przed kamerami, a jej starania nie poszły na marne. Do tego bardzo ostro pracuje nad formą. Od czasu narodzin trzeciego synka regularnie trenuje, a efektami chwali się w sieci. Zresztą jej obserwatorzy na Instagramie mają wgląd w jej życie osobiste. W sobotę  pokazała wideo, które powstało o poranku. Słodkie obrazki z Heniem trafiły na Instagram.

Małgorzata Rozenek pokazała wideo z domowych pieleszy. Słodkie chwile z Heniem

Małgorzata Rozenek kilka dni przebywała poza domem. Dołączyła do Anny Lewandowskiej podczas Camp By Ann, żeby jeszcze intensywniej popracować nad formą. Jak wiadomo gwiazda Dzień Dobry TVN od wielu już miesięcy regularnie ćwiczy, żeby zadbać o sylwetkę i zdrowie. Imponującymi efektami chętnie dzieli się w sieci. Do treningów zachęciła też starszych synów i teraz od czasu do czasu pokazuje też jak Stanisław i Tadeusz bladym świtem pod okiem trenera dbaja o formę.

W sobotę Rozenek opublikowała wideo, na którym pokazała pierwszą od powrotu z obozu noc i pranek we własnym łóżku. Razem z mamą zasnął Henio. Potem mogliśmy podpatrzeć ich poranne przytulaski. Chłopiec zmienia się na naszych oczach i aż trudno uwierzyć, że już za kilka miesięcy skończy 3 lata.

Wszędzie dobrze, ale domu najlepiej… #family #night #morning #cuddles – napisała.

Posty Małgorzaty Rozenek zawsze budzą wielkie emocje. Tak też było i tym razem. O ile większość internautów komplementuje słodkie obrazki, to jak zawsze znalazła się grupa, która dostrzegła coś, co można skrytykować. Tym razem poszło o smoczek Henia.

 • Jeszcze smoczek?
 • Taki duży i smoczek?
 • I zaraz hejt Heniu ze smoczkiem – piszą.

Co wy na to?


Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Małgorzata Rozenek z Heniem

Komentarze

 • GośćNina pisze:

  Jak w BARŁOGU. Jakieś prześcieradła, ścierki i sfatygowana brzydka pościel. Bllleeee.

 • Gość pisze:

  Wszystko na sprzedaż, nawet uczucia do dziecka….To nie jest infantylne to jest przykre. Pewne rzeczy nie są na sprzedaż ale nie u tej pani….

 • Gość Toja pisze:

  W środę pojechała, a w sobotę wróciła. No rzeczywiście długo była na tym obozie. Jak zwykle kłamała sugerując, że jedzie na dłużej i tęskni za psem i dzieckiem. Ona nigdy się nie zmieni. Niech wprowadza ten podatek od influenserki to może przestanie pisać i serwować nam kłamstwa.

 • Gość Toja pisze:

  Długo na tym obozie nie była. Kilkanaście godzin, byle tylko zrobić zdjęcia i wrzucić do internetu. Oj utnie się dochód gdy podatek od influenserki wprowadza.

 • Gość pisze:

  Jak można,o mając tyle lat, być tak pusta kobieta

 • Edzia pisze:

  Mój Boże czy Wy nie macie innych problemów? Najważniejsze że dziecko jest zdrowe.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×