Małgorzata Rozenek zaimponowała Marcie Kaczyńskiej! Tak narodziła się ich przyjaźń. Dziś obie wstydzą się tej historii

Marta Kaczyńska, Małgorzata Rozenek

Marta Kaczyńska, Małgorzata Rozenek

Małgorzatę Rozenek-Majdan i Martę Kaczyńska przed laty łączyła silna przyjaźń. Co je poróżniło i doprowadziło do rozpadu zażyłej relacji?

Prawdziwa przyjaźń w show-biznesie to niezwykle rzadko spotykane zjawisko. W świecie pieniędzy, sławy i biznesu trudno o zawarcie szczerej, długotrwałej relacji. Istnieją jednak wyjątki, co potwierdzają niektóre gwiazdy z polskiej i zagranicznej branży rozrywkowej. Niewiele osób wie, że w latach 90. istniała bliska relacja między Małgorzatą Rozenek-Majdan (wtedy jeszcze Kostrzewską) a… Martą Kaczyńską. W przyjaźń między nimi trudno dziś uwierzyć, ponieważ obie wydają się być zupełnie inne – a jednak… Okazuje się jednak, że łączy je równie wiele, co dzieli.

Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej – Marii i Lecha Kaczyńskich. 42-latka stroni od blasku fleszy, a świat show-biznesu jest jej daleki. Kobieta nigdy nie chciała pójść ścieżką innych znanych córek par prezydenckich jak Ola Kwaśniewska czy Maria Wiktoria Wałęsa.

Kaczyńska nie udziela się w mediach i choć ma za sobą burzliwe życie osobiste, na jego temat nie wiadomo zbyt wiele. Po dwóch nieudanych małżeństwach odnalazła szczęście u boku Piotra Zielińskiego, z którym ma synka. Kobieta jest także mamą dwóch córeczek, owoców miłości z poprzednimi partnerami.

W podobnej sytuacji życiowej jest Małgorzata Rozenek-Majdan, która także ma za sobą dwa rozwody. O pierwszym mężu gwiazdy nie wiadomo zbyt wiele. Małżeństwo z Jackiem Rozenkiem przetrwało 10 lat. Para doczekała się dwóch synów – Tadeusz i Stanisław. W 2016 roku celebrytka wzięła ślub z Radosławem Majdanem, z którym ma syna Henryka urodzonego w 2020 roku.

Małgorzata Rozenek Majdan i Marta Kaczyńska – historia przyjaźni

Jak rozpoczęła się przyjaźń jednej z najpopularniejszych polskich celebrytek i córki pary prezydenckiej? Okazuje się, że kobiety poznały się dzięki swoim rodzicom. W 1992 roku ojciec Marty Lech Kaczyński przeprowadził się z Sopotu do Warszawy. Objął wówczas posadę prezesa Najwyższej Izby Kontroli, gdzie poznał Stanisław Kostrzewskiego.

Panowie zaprzyjaźnili się i zaczęli organizować prywatne spotkania, na których pojawiały się również ich rodziny. W ten sposób poznały się Małgorzata i Marta, a ich znajomość z czasem przerodziła się w przyjaźń, której dziś – jak twierdzi Pomponik – się wstydzą.

Dziewczyny zaczęły się przyjaźnić. Cztery lata starsza Kostrzewska imponowała Kaczyńskiej. Połączyła je także wspólna pasja do tańca. (…) Dziewczynki razem uczęszczały do szkoły baletowej i ponoć były ze sobą bardzo zżyte. Potem ich drogi się rozeszły i żadna nie wspomina o dawnej relacji – czytamy na łamach Plejady.

Spodziewaliście się, że Małgorzeta Rozenek-Majdan i Marta Kaczyńska przyjaźniły się przed laty? Jak myślicie, dlaczego ich przyjaźń nie przetrwała próby czasu? Dziś obie temat ten zbywają milczeniem…


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Marta Kaczyńska w bikini na plaży w Sopocie

Marta Kaczyńska w bikini na plaży w Sopocie

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

 • Zuzia pisze:

  Z żoną Kraśki też się przyjaźniła

 • GośćBacham pisze:

  Kur wiszcze .

 • Matematyk pisze:

  Jakto Rozenek starsza o 4 lata? Przeciez Marta ma 42 a Gosia max 32 to wychodzi na to ze Gosia jest młodsza 10 lat… kto pisze te artykuły…

 • Gość pisze:

  Ciekawe, jak oni wszyscy są ze sobą powiązani..

 • Gość pisze:

  Jak Marta „odnalazła szczęście u boku Piotra Zielińskiego”, skoro razem nawet nie mieszkaja. Taka sobie ślubna ustawka, zeby dziecko było „ślubne”, chociaż szła do niego na ostatnich nogach. No 8 córek nie miała z poprzednimi me, ami, bo jeden został w robiony w nieswoje dziecko. Ot, taka pobozna rodzinka.
  A Rozenek jest 2 lata starsza, a nie cztery.

 • Gość pisze:

  Pewnie widzialy sie ze 3 razy a szmatlawce juz dorabiaja historie :)))

 • Gość pisze:

  Bzdury piszecie nie wszystkie młodzieńcze przyjaźnie przetrwają to normalne więc czemu się dziwić?

 • Gość pisze:

  Dlaczego miałyby wstydzić się dziewczyńskiej znajomości sprzed lat?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×