Szukaj

Prawdziwy sekret figury Małgorzaty Rozenek. To dzięki temu sposobowi tak szybko wraca do formy

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek aktywnie spędza dzień już od samego świtu. Na jej profilu pojawiły się zdjęcia z porannej aktywności. Czy to sekret jej szybkiego powrotu do formy?

Małgorzata Rozenek, odkąd została mamą Henia, ciężko pracuje, żeby jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Idzie jej to nadzwyczaj dobrze, o czym świadczy każde kolejne zdjęcie, które pojawia się w mediach. Już zgubiła sporo nadprogramowych kilogramów, ale na tym nie poprzestaje.

Swoją aktywność fizyczną rozpoczęła pod okiem profesjonalistki. Nic nie zostawiła przypadkowi, żeby tylko osiągnąć jak najlepsze, długotrwałe efekty. Ma sporo zapału i chętnie dzieli się postępami ze swoich ćwiczeń w sieci. Nie ukrywa także tego, że wspiera się zabiegami u profesjonalistów. Ostatnio na jej Instagramie widzieliśmy relację z wizyty w salonie urody.

Rozenek postanowiła także zrezygnować z auta i kiedy jest taka możliwość, przesiąść się na rower. To jeszcze nie koniec. Jaki jest jej kolejny sekret szybkiego powrotu do formy?

Małgorzata Rozenek: Jaki jest sekret jej szybkiego powrotu do formy?

Oprócz treningów z profesjonalistką, jazdy na rowerze, długich rodzinnych spacerów, wrotek, Rozenek ma jeszcze jeden sekret szybkiego powrotu do formy. Na jej Instagramie, w sobotni poranek pojawił się post, w którym zdradza, że wkręciła się w jogę. Uważa też, że aktywne poranki mogą zdziałać cuda.

Hej ho, hej ho na jogę by się szło, bo taki początek dnia potrafi zdziałać cuda, w jodze jestem zupełnie początkująca, ale czuje, że to jest teraz dla mnie czas jej zgłębiania. Polećcie proszę miejsca i ludzi, którzy mi w tym mogą pomóc, życzę Wam cudownej i spokojnej soboty – napisała.

Fani są pełni podziwu dla jej niegasnącego zapału i konsekwencji w powrocie do figury sprzed ciąży. Piszą także, że joga wśród brzóz, ma dodatkową moc.


Małgorzata Rozenek - poranna joga

Małgorzata Rozenek - poranna joga

Małgorzata Rozenek - poranna joga

Małgorzata Rozenek - poranna joga

Małgrzata Rozenek - tatuaże

Małgrzata Rozenek - tatuaże

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×