Małgorzata Ostrowska-Królikowska o pierwszych urodzinach bez Pawła Królikowskiego. Jej słowa chwytają za serce

Małgorzata Ostrowska- Królikowska

Małgorzata Ostrowska- Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w czwartek świętowała 56. urodziny. Były to pierwsze, które spędziła bez męża, Pawła Królikowskiego. Jak skomentowała je w rozmowie z Faktem?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska kilka miesięcy temu straciła męża. Paweł Królikowski zmarł pokonany przez chorobę neurologiczną. Aktorka w tym trudnym czasie mogła liczyć na wsparcie bliskich, którzy pomagali jej w codziennych obowiązkach, dodawali otuchy. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z Galą:

Dzieci we wszystko mnie włączały, żebym nie siedziała i nie popadła w apatię. Antek sprawił, że ruszyło moje konto na Instagramie. Mówił: „Choć, zrobimy zdjęcie, chodź, pokażę ci, jak to działa…”. Wcześniej nie miałam do tego serca – opowiadała gwiazda.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o pierwszych urodzinach bez męża

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w czwartek świętowała 56. urodziny. W rozmowie z Faktem ujawniła, że chociaż nie szykuje żadnego dużego przyjęcia, wie, że dzieci chcą ją w jakiś sposób zaskoczyć:

W tym wieku nie obchodzi się urodzin, ale wiem, że dzieci coś dla mnie szykują. Jakąś niespodziankę. Pewnie zbiorą się najbliżsi, przyjdzie ten, kto pamięta, dla przyjaciół mój dom jest otwarty. Może zbierze się cała gromada – komentowała aktorka w tabloidzie.

Aktorka pierwszy raz spędziła urodziny bez męża, Pawła Królikowskiego. W rozmowie z tabloidem na ten temat krótko się wypowiedziała. Jej słowa chwytają za serce:

Nie chcę o tym gadać. Trzeba żyć, bo ma się dla kogo.

Powody do radości Małgorzacie daje wnuczek, Józio. Syn Jana Królikowskiego i Joanny Jarmołowicz w tym roku skończył roczek. Dumna babcia podkreśla, że chłopiec sprawia, że na jej twarzy gości uśmiech:

On jest moją ogromną radością. Trzeba szanować i celebrować każdą chwilę. Na ile możemy, otaczajmy się pięknem i dobrem. Dbajmy o relacje, bo ludzie mogą sobie pomagać. Nie dajmy się, idźmy do przodu z uśmiechem.

Szczęścia nie brakuje na zdjęciach, na których babcia i wnuczek wspólnie pozują przed obiektywem. Niemal każdy taki kadr, który pojawia się w sieci, zachwyca internautów.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje urodziny wnuka

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje urodziny wnuka

Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska - festiwal im. Pawła Królikowskiego

Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska - festiwal im. Pawła Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - gwiazdy Pytania na śniadanie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - gwiazdy Pytania na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×