Szukaj

Ona też została mamą! Polska gwiazda urodziła: „Lęk o życie mojego przedwcześnie narodzonego dziecka był ogromny”

Kto urodził w 2020 roku?

Kto urodził w 2020 roku?

Polska gwiazda została mamą. Najpierw ukrywała ciążę, a potem, po przedwczesnym porodzie, nie była gotowa podzielić się nowinami. Obecnie wszystko jest już dobrze, a ona pochwaliła się ślicznym dzidziusiem. Chłopiec czy dziewczynka?

Szeroka publiczność poznała ją jako 13-latkę w telewizyjnej Szansie na sukces. W programie zrobiła furorę interpretacją Listu do matki Violetty Villas, co dało jej udział w finałowym koncercie w Sali Kongresowej. To zwycięstwo otworzyło jej drogę do Koncertu Debiutów XXXV Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Była najmłodszym uczestnikiem festiwalu w całej jego historii. Zdobyła wówczas nagrodę radiowej Jedynki.

Kiedy w 2000 roku przeprowadziła się  do Warszawy, zaczęła robić karierę u boku wielkich gwiazd, między innymi Hanki Bielickiej. Zbierała wyróżnienia i nagrody na różnych festiwalach i przeglądach piosenki, także poza granicami Polski.

W 2005 r. w składzie niezwykle popularnego oratorium Tu es Petrus Piotra Rubika zastąpiła Olgę Szomańską, a później razem z Januszem Radkiem zaśpiewała Psalm dla ciebie.

Wokalistka ma na koncie współpracę z muzykami związanymi ze sceną jazzową, m.in. Adamem Sztabą, Andrzejem Jagodzińskim, Henrykiem Miśkiewiczem, Grzechem Piotrowskim, Robertem Majewskim, Jerzym Małkiem i Zbigniewem Górnym. Robi wrażenie, prawda?

Małgorzata Markiewicz, bo o niej mowa, po raz kolejny przypomniała o sobie w 2019 roku, tym razem za sprawą piosenki Niebywałe, która zapowiadała jej długo oczekiwany debiutancki album. Jednak największą rewolucja w jej życiu są narodziny dziecka.

Małgorzata Markiewicz urodziła syna

Małgorzata Markiewicz została mamą. Na świcie pojawił się Antoś. Nie bez komplikacji, dlatego dopiero teraz, kiedy maluch jest w domu, a wszystko zaczyna się dobrze układać, wokalistka postanowiła podzielić się swoim szczęściem i pokazała synka w sieci.

Wreszcie razem. Kochani, jakiś czas temu zrobiłam sobie dłuższą przerwę od social mediów. Nie byłam wówczas gotowa, aby dzielić się z Wami emocjami, które towarzyszyły mi w tym czasie. Lęk o życie i zdrowie mojego przedwcześnie narodzonego dziecka był ogromny. Jedynym ukojeniem była modlitwa, świadomość wspaniałej opieki nad synkiem oraz wsparcie najbliższych mi osób. Dziś jesteśmy już razem w domu. Antoś jest prześlicznym dzidziusiem i wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze. (…) Dziekuję Wszystkim, którzy byli z nami w tych trudnych i jednocześnie pięknych chwilach – napisała.

View this post on Instagram

Wreszcie razem😄🍼🍭🍬🎉🎀🎈🎈🎈🎈🎈 Kochani, jakiś czas temu zrobiłam sobie dłuższą przerwę od social mediów. Nie byłam wówczas gotowa, aby dzielić się z Wami emocjami, które towarzyszyły mi w tym czasie. Lęk o życie i zdrowie mojego przedwcześnie narodzonego dziecka był ogromny. Jedynym ukojeniem była modlitwa, świadomość wspaniałej opieki nad synkiem oraz wsparcie najbliższych mi osób. Dziś jesteśmy już razem w domu. Antoś jest prześlicznym dzidziusiem i wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze. Nie potrafię opisać jak bardzo jestem wdzięczna całemu Personelowi Szpitala Klinicznego im.Księżnej Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej za okazanie nam tak wiele serca. Te trzy trudne miesiące dzięki Waszej troskliwej opiece, empatii i niezwykłemu profesjonalizmowi pozwoliły nam przetrwać i myśleć pozytywnie. Szczególne podziękowania Lekarzom za wspaniałą opiekę, mądre decyzje, profesjonalizm, niezawodną intuicję i empatię: Dr Marcinowi Wronie, Dr Urszuli Majewskiej, Dr Izabeli Falkowskiej, Dr Joannie Selidze-Siweckiej, Dr Pawłowi Bartnikowi, Położnym, Salowym, które towarzyszyły nam przez ten czas pobytu w szpitalu oraz Całemu Personelowi Oddziału Intensywnej Terapii Noworodka oraz Patologii Noworodka za opiekę nad synkiem. Dziekuję Wszystkim, którzy byli z nami w tych trudnych i jednocześnie pięknych chwilach ❤️❤️❤️❤️❤️ #narodzinydziecka #syn #wcześniak #3miesiącezawcześnie #szpitalklinicznyimieniaksiężnejannymazowieckiej #warszawa #wdzięczność #wp #superexpress

A post shared by Małgorzata Markiewicz (@malgorzatamarkiewiczofficial) on

Zaskoczeni fani pospieszyli z gratulacjami, które aż się zaroiły pod postem. Mamie i synkowi życzymy zdrowia.


Małgorzata Markiewicz urodziła syna

Małgorzata Markiewicz urodziła syna

Małgorzata Markiewicz

Małgorzata Markiewicz

Małgorzata Markiewicz

Małgorzata Markiewicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×