Szukaj

Małgorzata Kożuchowska dodała sobie lat nową fryzurą. Wygląda jak własna matka

Małgorzata Kożuchowska sexy

Małgorzata Kożuchowska sexy

Małgorzata Kożuchowska w ciemnych włosach

Małgorzatę Kożuchowską znają w Polsce chyba wszyscy. Gwiazda od lat bryluje w najpopularniejszych serialach i filmach, a jej niezwykła uroda, wdzięk i klasa przeszły już do miejskich legend. Od paru lat widujemy ją głównie w krótkich, jasnych włosach – zadziorna fryzurka w kolorze platynowego blondu to już jej znak rozpoznawczy, ale wygląda na to, że nadszedł czas na zmiany. A czy jest na to lepsza pora niż wiosna?

Aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem w długich, kręconych ciemnych włosach i opatrzyła je poruszającym podpisem:

„Jutro też jest dzień”- mówiła mi mama jak byłam mała i nie chciałam iść spać. Bardzo jestem tu do niej podobna… Dobrej nocy! #mama#mother#goodnight#actress#womanstyle#change#welikeit#weneedit#brave#girl#krystynaskarbek

W nowej fryzurze prezentuje się dużo łagodniej, młodziej (choć w jej wypadku „młodziej” to pojęcie względne, bo wciąż wygląda jak dwudziestolatka) i nic dziwnego, że fani byli zachwyceni takim wizerunkiem:

  • Jak zwykle piekna
  • Wow ! To juz wiemy pokim ta uroda Pani Malgosiu
  • Ładnemu we wszystkim ładnie!
  • Zupełnie inna osoba! Ale pięknie!
  • Podobna jest Pani do mamy……uroda po mamusi:)

Nam też bardzo się podoba! A co wy myślicie o nowym wcieleniu Kożuchowskiej? Powinna zostawić takie włosy na dłużej czy już tęsknicie za blondem?

Zobacz: Zarobki gwiazd ujawnione! Małgorzata Kożuchowska musiała ustąpić miejsca aktorce powracającej na salony. Ile zarabia? Lepiej usiądźcie

Zobacz: Stylowa Małgorzata Kożuchowska na pokazie Łukasza Jemioła powaliła wszystkich swoją wężową marynarką i odjechanymi kozakami!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska oraz Justyna Steczkowska zaszalały ze stylizacją w takich samych kozakach! Cena? Tylko 219 złotych, ale jest też jeden minus


Małgorzata Kożuchowska w długich, ciemnych włosach

Małgorzata Kożuchowska w długich, ciemnych włosach

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Tyszka

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Tyszka

Małgorzata Kożuchowska w sypialni

Małgorzata Kożuchowska w sypialni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×