To musi być miłość! Małgorzata Kożuchowska pokazała niesamowicie romantyczne zdjęcie prosto z łóżka!

Małgorzata Kożuchowska święta

Małgorzata Kożuchowska święta

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z łóżka

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciem, które kompletnie rozczuliło jej fanów. Aktorka pokazała zdjęcie z sypialni, gdzie relaksowała się po dniu pracy w towarzystwie ukochanego psa. Fotografia kompletnie podbiła serca Internautów. Dlaczego? Zobaczcie sami!

Małgorzata Kożuchowska nie należy do gwiazd, które lubią dzielić się swoim życiem prywatnym. Aktorka, która od lat bryluje w polskim show-biznesie i bez dwóch zdań może cieszyć się mianem jednej z najpopularniejszych artystek, jest bardzo skryta, gdy przychodzi do mówienia o swojej rodzinie lub domu. Trudno się zresztą dziwić, ponieważ żyjąc na świeczniku, oddech od branży rozrywkowej może złapać jedynie za bezpiecznymi drzwiami własnego mieszkania.

Zdarza się jednak, że nawet ona chwali się intymnymi chwilami ze swojego przytulnego gniazdka. Niedawno pokazała zdjęcie, które bardzo rozczuliło fanów. Jeśli jest bowiem coś, z czym kojarzą oni Kożuchowską, jest to bez wątpienia jej miłość do zwierząt. Odwzajemniona, co wyraźnie widać na fotografii, jaka pojawiła się na jej InstaStory. Gwiazda relaksowała się po długim dniu pracy w łóżku, ale nie była sama. Jej ukochany pies przyszedł, psim zwyczajem, po odrobinę czułości i usnął z pyskiem na dłoni swojej właścicielki, właściwie unieruchamiając ją w jednej pozycji. Bo kto chciałby się uwolnić, przy okazji budząc takiego słodziaka?

Gwiazda napisała na zdjęciu: „To musi być miłość”. Musi. Nie ma tu żadnych wątpliwości. 😉

Co za głos! Małgorzata Kożuchowska zaśpiewała „Shallow” Lady Gagi! Ma bardziej widowiskowe futro niż Piasek na Eurowizji! [WIDEO]

Dziś walentynki! Przypominamy najbardziej romantyczne historie 10 najpiękniejszych par w polskim show-biznesie!

Małgorzata Kożuchowska już świętuje swoje WALENTYNKI! Gwiazda w objęciach znanego przystojniaka migdali się na podłodze! Ale to nie jest jej mąż!


Małgorzata Kożuchowska z psem w łóżku

Małgorzata Kożuchowska z psem w łóżku

Małgorzata Kożuchowska zdjęcie charakteryzacji

Małgorzata Kożuchowska zdjęcie charakteryzacji

Małgorzata Kożuchowska zaśpiewała Shallow

Małgorzata Kożuchowska zaśpiewała Shallow

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×